Přejít na obsah

Rány/mlácení/ od přední nápravy


jkb.horak

Doporučené příspěvky

Prosím o radu, už jsem bezradný... 

Superb 3 LK 2015 DCC podvozek. 


Při přejizdeni nerovnosti v režimech comfort, normal (houpavé režimy) od předku strašně mlátí, ve sportu, když je auto tvrdý absolutní ticho, občas náznak rány, ale hodně tiché. Vypozorováno ze cca po 20-30km jízdy (asi jakmile je auto dostatečně prohřáté) rány zmizí i na houpavých režimech. Objeví se pouze nahodne třeba 1x za 20km

 

Údajně silentbloky ramen. V autorizaku jsem pouze řekl mlátí “podvozek” od předku a servisák mě zastavil a hned začal jojo, ticho, vše víme, to děla snad kazdej Superb, silentbloky se namazou a mate na 5k km klid.
Namazali je a absolutně to nepomohlo, hned po vyjeti ze servisu to mlatilo stejně jak predtim ? zkusil jsem namazat silentbloky stabilizátoru, také bez efektu. Tipoval jsem to na tlumiče, ale po kontrole, jsou absolutně suché.

 

Kdo toto řešil, muže mi prosím poradit? Upřímně se mi nechce měnit DCC podvozek a pak po výměně zjistit, ze to mlátí pořád.

Někdo nějaké rady prosím? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...