Přejít na obsah

Samooteviraci 5. dvere


kocht

Doporučené příspěvky

No jde mi o to,jestli by se treba dalo na cudl ESP (ESP nemam) pridelat treba nejaky spinatko,ktery by aktivovalo odskok u 5. dveri a jeste tak,aby se proste cely otevrely? Asi by bylo potreba tam prekonat nejakejch tech 40cm,nez to chytnou vzpery.

nebo co by se dalo dobryho dat na ten cudl. At ho tam nemam zbytecne......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc jako?Protoze nechci zvedat 10-ti kilovy dvere?

tak ono u tohodle typu kufru neni moc obvykle aby se to oteviralo samo

tak co neni muze byt. Tak ten odskok uz jsem zavrhnul no. Vcera,kdyz jsem si ty dvere poradne potezkal a zkusil,jak vysoko by musely byt vystreleny,aby se cely otevrely,tak jsem to hned vzdal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soused má hondu acorda kombi cirka 2-3 roky starého,a má samo otevírání pátých dveří.Zmáčkne ovladač,dveře se otevřou,zmáčkne podruhé a dveře se zavřou.Má to origo s fabriky.Takže se skus zeptat na vrakovišti.Nové to prej stojí 16 000 kč až 20 000 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jde mi o to,jestli by se treba dalo na cudl ESP (ESP nemam) pridelat treba nejaky spinatko,ktery by aktivovalo odskok u 5. dveri a jeste tak,aby se proste cely otevrely? Asi by bylo potreba tam prekonat nejakejch tech 40cm,nez to chytnou vzpery.

nebo co by se dalo dobryho dat na ten cudl. At ho tam nemam zbytecne......

Ahoj. Taky jsem o tom uvažoval, teda mám zatím v plánu jen klasickej odskok, už jsem si nakoupil vše co je potřeba, ale co se týče těch dveří aby se ti celý otevřeli a úplně samy, na to je potřeba moc velká síla, jde o to, jak rychle bys je chtěl mít otevřený a kdybys třeba náhodou vyřešil otevírání, tak je tu ještě otázka zavírání. To máš ještě horší, ta váha když to pustítš 100x za sebou tak se snima můžeš rozloučit, takže jsem tu slyšel něco o motůrku ale ten by musel být docela velkej a kam sním a jak bys řešil ramena která by dveře zvedla? No jak přemýšlím tak mě napadla jen jedna věc a to 2 velký pružiny které by ty dveře po odskoku celý vyzvedli do výšky kde si to už chytnou vzpěry.Jenže když nad tím člověk dumá dál, při zavírání dveří by to pružina pěkně podržela a váha dveří by se pak postarala o to že by se nezabouchli nárazem ale jen lehce rukou přitlačit a je zavřeno. Já bych spíš potřeboval poradit s něčím jiným. Chci si nechat zahladit pátý dveře, tudíž tam nebude žádná klika nic za co by se to dalo chytit a zvednout, tak dumám nad tím, jak udělat aby se mi po odskoku dveře přizvedli aspoň o 4cm, abych tam zespada mohl strčit pár prstů a dveře lehce zvednout. Ale opět mě napadá pružinka která by mohla být ve vodící tyči s kolíkem, který by byl umístěný ve dveřích. No pokusím se nad tím více přemýšlet, myslím že by se to dalo udělat. No zanedlouho budu mít hotové stránky, takže tam byste eventuelně moje nápady mohli zhlédnout. Stím zvedáním dveří to není špatný nápad ale ;) také přemýšlím o zvedání kapoty :) ale ta se tak často nezvedá jako pátý dveře a navíc mají pojistku, ale na srazy to může být docela pěkný efekt. Uvidíme jak to půjde. Rozhodně to chce se o tom bavit, zkoušet vymýšlet, popřípadě udělat nákres.Jo jsem rád že tu jsou lidi co by se o tom bavili. Někdo má víc času, někdo se nudí, proč to neudělat, když to bude fungovat. Materiál není tak těžké sehnat. :palec2:

Editováno: , autor: Ray
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soused má hondu acorda kombi cirka 2-3 roky starého,a má samo otevírání pátých dveří.Zmáčkne ovladač,dveře se otevřou,zmáčkne podruhé a dveře se zavřou.Má to origo s fabriky.Takže se zkus zeptat na vrakovišti.Nové to prej stojí 16 000 kč až 20 000 kč

na svatbu jsme měli pujčenýho Phaetona a ten to měl taky, ale cenu si raději ani nepředstavuji, jen pro inspiraci ;);)

Editováno: , autor: reddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak to tady sleduju,nejlepší varianta je asi se mrknout do anonnce na bouračky a sehnat to z nějakého bouraného acorda,a nemusíte nic vymýšlet.Otázka je,za kolik to prodají.Dnes jsem se zase díval na souseda,jak otevírá kufr na tom acordu,fantazie.Jen zmačkne tlačítko a už se to otevírá a pak samo zavírá,je to prostě paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...