Jump to content

Recommended Posts

Čau lidi, přestala mi hrát celá levá strana. Hrají pouze výšky ve předních tak zadních dveřích Nevíte kde by mohl být problém? Rádio mám Swing

díky moc

Tam je vše v pořádku. Ty středobasy nehrají. Jen výšky. Na pravé straně hraje vše.

To je divne oboje dvere naraz, skousel jsi treba sluchatka?  a diagnostika. Radio pozna jestlie je problem. Vysazoval mi konektor u repra a na disgnostice to bylo...

@Divad007 Vzadu výška není. Takže tam hraje jen středobas. Problém je v LP dveřích. nejspíš konektor  dole na repru. Nezbývá rozdělat dveře a kouknout se. Diagnostika by pomohla.

@milanxx když přehazuju strany na rádiu tak ta levá strana vzadu hraje jak výška a úplně potichu oproti pravé straně(radio i USB) Zkusím diagnostiku a písnu 😉

@Divad007 V autě máš originální reproduktory? Protože u origo skutečně vzadu není samostatný výškový reproduktor. Jestli je auto ještě v záruce tak bych to reklamoval.

Posted (edited)

Auto je v záruce. Repro je origo a nikdy žádné dveře nebyli rozdělané.  Píchl jsem to na Vag a vyskočilo tohle

23BD955E-C162-4C05-8815-28B2C67FE47C.thumb.jpeg.270ba55a90bfb4f68f7cb1938208f92b.jpeg

Edited by Divad007

Co mají žárovky v blinkrech v jednotce 09, společného s reproduktory - tj. s jednotkou 5F ???

Ani to není ono. Šup do servisu s reklamací. I swing se mohl  polámat. Ale prvně bych ho vyresetoval dlouhým zmáčknutím levého kolečka. 

Mu hned dají za uši, že si dodělal multifunkční volant.

@milanxx  Zkoušel jsem reset jak v rádiu tak i kolečkem a nic. Odvezu to do servisu a uvidím.

@ferda25 nechal jsem si ho dodělat autoelektrikářem včetně zásuvky 12v do kufru. mám na to i fakturu, takže by to snad nemusel být problém. Auto už bylo i na prohlídce a reklamaci skrz vadný klíček(přestal fungovat) a nic mi na to neřekli.

No vidíš a já poznal aniž by tvé auto někdy viděl, že tam máš dodělaný multifunkční volant.....tj. asi někdo neodvedl svoji práci. 

@ferda25 no asi ne ale volant funguje. Chyby jsem nenechal mazat ale divné je že volat jsem si nechal dodělat když auto bylo skoro nové a tam to píše jiné km... ale spíš k tomu rádiu... Dá se nějak přes Vag zkontrolovat přímo to rádio? Chybu to neukazuje jinak v žádné jednotce ale je také možné, že se v tom známej nevyzná i když je chytrej jak...

@ferda25 já má taky dodělaný mf. A stejnou chybu. V AS. Laicky si myslím že to je tím, že mi fungují i páčky a tak jsem  to taky chtěl.

@Divad007 jestli nepomohl reset a u 5F neni chyba tak tipuju na koncový stupeň swingu. Ale asi bys byl první koho to potkalo 

Stejná chyba = stejně nekvalitní instalace mf volantu.

Pokud není chyba v jednotce 5F, tak provést tovární nastavení pomocí menu, pak max ještě zkusit odpojit baterku a pak bohužel už jen výměna na záruku.