Přejít na obsah

Protisměrná dětská sedačka OIII combi


Vápno

Doporučené příspěvky

Ahoj.

Máte někdo zkušenosti s protisměrnou dětskou sedačkou?

Máme předběžně vybráno Klippan Triofix Comfort 9-36kg.  

https://www.centrumautosedacek.cz/9-36-kg/1889-klippan-triofix-comfort-match-race-se-zakladnou-6417840021395.html

Jde mi asi hlavně o to jestli je pak použitelné sedadlo spolujezdce a vůbec, jestli se to tam nějak vejde.

 

Díky

 

IMG-20201103-WA0000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu zrovna v autě používáme. Zkušenosti, no, nevím jestli se to tak dá říct. Je zděděná a nevybíral jsem, takže nemůžu hodnotit jiné. Celkem už má starší dítě třetí sedačku, vše od Britaxu. Moc si nedokážu představit "univerzální". První byla protisměrná - vajíčko s "podstavou" v isofixu a nohou opírající se o "podlahu". Klíčová věc je jednoduché zacvaknutí a vytáhnutí. Není čas cokoli se řvoucím Tarzanem.

 

Další už po směru. Úplně jiné sezení. Zkusím se podívat, od kdy jsme přesazovali. Teď máme Kidfix II XP Sict a následně dokoupenou Kidfix III S. Opět výrazně větší. Narovinu musím říct, že jsem měl vajíčko a druhou sedačku zadarmo v rámci rodiny a cena nebyl a ani teď není parametr.

 

Možná má někdo zkušenosti s rostoucí sedačkou a je schopný dát srovnání. Mně to už jen při porovnání všech tří nedává smysl. Velký děcko taky zřejmě nebude chtít jezdit proti směru a čučet dozadu do kufru.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sisi isty ze 9 az 18kg je protismerna? Si neviem predstavit kde da nohy to 3r dieta s 11kg,vylozi hore na operadlo? 

 

Tak pzeral som video, fakt sa to da... Hm. 

Lenze ked nespi tak to cudo pozera rozpravky :) 

Editováno: , autor: atlan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme a používáme Cybex Sirona s otočnou základnou, takže se dá použít jako proti i po směru jízdy a v Oct celkem bez problémů s místem.

Od cca 8m a 8Kg jsme ji začali používat proti směru jízdy a pak na cca 1,5 roku a 10 Kg jsme otáčeli po směru jízdy

Proti se používají 5 bodové pásy, které dokáží držet i drobné postavy a lépe se nastavují, po směru se upoutává už jen pultíkem

Editováno: , autor: Nemfis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Koukám, že už jsem nedal vědět.

Používáme to na co jsem se ptal na začátku. Zatím stále proti směru a ve sklopené poloze. Malý teď byly 2 roky a zatím to nevypadá, že bysme otáčeli.  U spolujezdce je to s komfortem hraniční a myslím si, že se 190cm by jsi tam měl problém. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...