Jump to content

Nemfis

Uživatel
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About Nemfis

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nemfis

  Key upgrade

  @rosta.rs proc nejde pouzit na predFace?
 2. ahoj @miklisek, neseslo se ti dost objednavek na O3, aby ses do toho pustil?
 3. Ahoj, jj, vyměň baterku v klíčku / klíčkách Jinak pokud máš auto s kessy, tak tam většinou nejdřív přestane fungovat kessy odemikání zamikání, ale dalkou to stále jde.
 4. ahoj, měl jsem stejný problém, ale na OCT. Problém byl v tom, že se přežvejkal drátek pod gumovou průchodkou mezi dveřma a karoserií. Stačilo odcvaknout obožení na D sloupu kufru, rozpojit 2 spojky ke vzpěře, podepřít otevřený kufr nějakým hranolkem, popovytáhnout závlačky na horním a dolním uložení kulovejch čepů, vyndat vzpěru a drátek zaletovat. Tak se mrkněte, jestli to není i váš případ, než začnete rozebírat vzpěru. Oprava na půl hodky
 5. Moc pěkné, mám rád tyhle funkční úpravy. pokud by jste dělali O3 verzi, tak bych se přidal.
 6. Nastavuje se to samo podle zátěže, ale pokud je špatně výchozí postavení, tak na regloskop
 7. ahoj, měl jsem s tím taky problém, že mi potkávačky svítily moc blízko před čumák a tak jsem zajel do servisu a nechal je to zkontrolovat. S nastavením světel se nikdy nehejbalo, ale vyndával se přední nárazník a s tím i celá světla a tam vznikla asi ta odchylka. Na regloskopu to bylo jen malinko pod, že takto to normalně nechávají, tak jsem ho poprosil, ať mi to dá, jak to má být. teď velká spokojenost, auta neblikají a já vidím jako drív.
 8. Ahoj, nevíte, jestli nové klíče budou měřit i dobu odezvy signálu, tak jako třeba u Jaguaru? toto nebude řešit situace u nákupáků, kdy má člověk klíč v kapse a tak se neuspí
 9. koukám, že tato verze neumožňuje přenastavení žárovek na LED tak jako verze předešlá. Proč ty funkce odebíraji?
 10. Panové, tak jsem zkoušel upgradovat na novejší verze. Zkoušel jsem verze Caristy 4.0 b27, 4.0 b30, 4.1 b1 vše poléčené nejnovejším LP 8.6.3 s nainstalovanýma serverama a updatem záplat a nic se mi nepodařilo odemknout. Mezi instalacema vždy promáznuté SD maind. Zkusil jsem to i na druhém mobilu, kde žádná Carista ješte nebyla instalovaná, tak dělám asi něco špatně, protože už nevím, v čem by mohla být chyba. Někdo nějaký nápad, co zkusit?
 11. Nebavím se teď o tom, jestli to je nebo není legislativně ok - není... není to zapsané v TP, ale o tom, jestli s tím má někdo reálnou zkušenost a jezdí s tím a jestli se to tam vleze aniž by to něčemu vadilo. Dost lidí s RS nechce jezdit celou zimu na gumách 205/50, ale zároveň když jednou za 5 let jedou do Rakous, tak potřebují řetězy.
 12. Údajně se vlezou i na 225/45/17 retězy s malejma okama - Pewag servo sport RSS 73 ale nemám odzkoušené... může někdo potvrdit?
 13. ahoj, 16ky tam nedáš kvůli brzdám, nejmenší co se ti vlezou jsou 225x45x17. pokud budes používat retězy, tak jediné schválené a budeš to mít i v techničáku, jsou R17 205x profil si z hlavy nepamatuju
 14. Nemfis

  Zimní pneumatiky

  jasně, o tom žádná, jen jsem to z Cosbyho příspěvku tak pochopil. Jinak teď jsem kupoval nové 17ctky Goodyear UG Performance+ na zimu, tak jsem zvědavý, jaký budou. V testech vycházejí dobře.
×
×
 • Create New...