Jump to content

Nemfis

Uživatel
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About Nemfis

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nebavím se teď o tom, jestli to je nebo není legislativně ok - není... není to zapsané v TP, ale o tom, jestli s tím má někdo reálnou zkušenost a jezdí s tím a jestli se to tam vleze aniž by to něčemu vadilo. Dost lidí s RS nechce jezdit celou zimu na gumách 205/50, ale zároveň když jednou za 5 let jedou do Rakous, tak potřebují řetězy.
 2. Údajně se vlezou i na 225/45/17 retězy s malejma okama - Pewag servo sport RSS 73 ale nemám odzkoušené... může někdo potvrdit?
 3. ahoj, 16ky tam nedáš kvůli brzdám, nejmenší co se ti vlezou jsou 225x45x17. pokud budes používat retězy, tak jediné schválené a budeš to mít i v techničáku, jsou R17 205x profil si z hlavy nepamatuju
 4. Nemfis

  Zimní pneumatiky

  jasně, o tom žádná, jen jsem to z Cosbyho příspěvku tak pochopil. Jinak teď jsem kupoval nové 17ctky Goodyear UG Performance+ na zimu, tak jsem zvědavý, jaký budou. V testech vycházejí dobře.
 5. Nemfis

  Zimní pneumatiky

  @cosby kde jsi se dočetl, že je to jen o jeden index nižší než v TP? Nikde jsem nenašel specifikaci o kolik indexů maximalně lze snížit, nicméně se vždy musí dodržet podmínka infa o sníženém indexu a jeho maximalní rychlosti
 6. počítám, že tam chceš dát 225/45 a ne 255. jinak také musím řešit zimní kola a u mě zapsaných 7,5"/17" ET51 zrovna moc není.
 7. preinstalovaval jsem to verzi 3.9.3 https://uloz.to/file/RDMVIJHQv6C2/carista-3-9-3-apk @LukášCBRtaky bych poprosil o odkaz na tvou verzi a jakou verzí lucky patcheru jsi ho odemknul. včera jsem nasel jen 4-0-beta18b ale nepodařilo se mi odemknout přes LP 8.5.4
 8. Měl jsem, přeinstaloval jsem a už funguje.
 9. ok, Dej pak vědět, jak to dopadlo.
 10. @Boco, stále máš auto v záruce a nebo po roce reklamuješ původní závadu?
 11. ahoj, přidávám variantu 5, kterou mám já - origo od SA: 1: bez výhřevu, bez USB, bez 220V 2: bez výhřevu, s USB, s 220V 3: s výhřevem, s USB, bez 220V 4: s výhřevem, s USB, s 220V 5: bez výhřevu, bez USB, s 220V Otázka zní, dá se dodělat USB na stávající kabeláž a co vše by bylo potřeba?
 12. Ahoj, měl jsem stejný problém, jako popisuješ. Jak řiká romancek, mel jsem jen přerušené kabliky. Stačilo zevnitř kufru oddělat plastik nad oknem, rozpojit kable ke spěře, vyndat, vyčistit, spajet a zas vše vrátit. Už to vše funguje 4 měsíce bez chyby, tak hodně štěstí.
 13. nene, bral jsem plne, bez der i zlabku, jen vysokouhlikova, aspon tak to bylo napsano v popisku ke kotoucum. Jestli chces, muzu dohledat konkretni kus a obchod.
×
×
 • Create New...