Jump to content

Nemfis

Uživatel
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About Nemfis

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, měl jsem stejný problém, jako popisuješ. Jak řiká romancek, mel jsem jen přerušené kabliky. Stačilo zevnitř kufru oddělat plastik nad oknem, rozpojit kable ke spěře, vyndat, vyčistit, spajet a zas vše vrátit. Už to vše funguje 4 měsíce bez chyby, tak hodně štěstí.
 2. nene, bral jsem plne, bez der i zlabku, jen vysokouhlikova, aspon tak to bylo napsano v popisku ke kotoucum. Jestli chces, muzu dohledat konkretni kus a obchod.
 3. Nezaznamenal jsem žádnej zvukovej rozdíl oproti originálum a žádné velké hučení při brždění se nekoná.
 4. Ahoj, měnil jsem sice na O3 RS, ale mám tam také 340mm a rozhodoval jsem se podobně jako ty mezi ATE, Zimmerman děrovaný a Brembo. ATE vycházely docela draho, na Zimmerman děrovaný jsem se dočetl několik recenzí na forech, že rádi praskají (nemám vlastní zkušenost) a že když už, tak drážkované - dražší Takže nakonec padla volba na Bremba. Bral jsem vysoko uhlikový a k ním i do sady desky. Odježděno 5k km a zatím spokojenost. Uvidím jak vydrží, ale za tu dobu si už sedly a brzdí pěkně. Teď mě čeká výměna na zadku, tak půjdu asi do toho samého.
 5. Ještě jedno video, porovnavající 119v3 a 129 s Thinkware Q800 PRO a Xiaomi 70Mai PRO. Ve videu jsou i výřezy a přiblížení, takže jsou hezky vidět dataily.
 6. Lukáši, z jakého důvodu jsi měnil? Druhá kamera / videa v noci? Musím říct, že když se koukám na srovnávací videa 129 a 119v3, tak 119 je lepší ve dne, ale v noci zase jasně vede 129, tak jsem trochu na vážkách do které jít.
 7. Nemfis

  Vzpěry kapoty

  hmmm, tak to jsem asi chytnul špatnej model nebo páteční kus.
 8. Pekne, dej sem potom graf z brzdy pokud budes mit
 9. Nemfis

  Vzpěry kapoty

  Ahoj, bral jsem taky z Ali: https://de.aliexpress.com/item/MOTORHAUBE-GAS-FEDERBEIN-HEBEN-UNTERST-TZUNG-hydraulikstange-f-r-skoda-octavia-a7-mk3/32831776354.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3aa94c4dFaO9QI montáž snadná, kapotu drzí, ale nepřizvednou, tzn že to krajní polohy musím zvednout sám. Uchycení ke kastli má vůli v kloubním pouzdře, ale drží a nevypadne, mohlo by být vyřešené lépe, ale svoji práci odvádí.
 10. nejak mi ta žlutá k tomu pasuje líp, ale je zase víc vidět. Zaleží podle gusta každého soudruha. Já mám červené třmeny na zeléné RS.
 11. K modré bych to viděl spíš na žluté třmeny ;)
 12. Ahoj, mám to samé, manželka mi taky nevěří, ale jak je to hned za uchem, tak je to otravné. Když přitlačím mechanizmus výškového nastavení pásu, tak to přestane, ale nepřišel jsem zatím na to, jak to vypodložit / podlepit nečím, aby to přestalo. @PatrikU: Jak jsi na tom, podařílo se ti pořešit?
 13. Koukám na to ještě jednou a vidím to celé, nic nechybí. Otvírané v Adobe
 14. Taky to pro mě byla novinka. Jinak ja jsem pred týdnem měnil baterku, už neprošla zátěžákem. SS mám vypnutý, takže jsem i uvažoval o neAGM baterce, ale po tom, co jsem si přečetl článek, tak kvůli rekuperaci jsem koupil AGM Bosch V obchodě mi taky řekli, že je potřeba novou baterku "aktivovat", respekti sdělit jednotce, že je v autě nová baterka, což nastavili přes diagnostiku. Nemáte někdo k tomu víc informací, na co to má vliv a proč je to nutné nastavit? Myslel jsem si, že si je jednotka sama schopna změřit aktualní stav baterky a podle toho přizpůsobit nabíjení. 1.pdf 2.pdf
×
×
 • Create New...