Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

konecne to vypada jak auto trochu

Si chtěl napsat, že to má podobný kola jako tvoje raketa, ne? Je to děsný, pro mne je to MINI Cooper se světly Fábky. I tu střechu hodili na bílo :help:

MINI Cooper se mi líbí, tohle ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

husťárna značky Espace

Jo tuhle příšeru jsem kdysi vlastnil taky, pak co jsem zjistil, že po odmontování tapecu dveří, koukám přímo na vnější laminátový panel s absencí jakékoliv výztuhy, šel okamžitě do světa. A koupil jsem americký tank Voyager (ještě ten s čumákem) jo byl to Plymounth. Vozil jsem dvě děcka s kočárky na to je to ideální velikost auta. I na těch fotkách je vidět, že tam ty dveře opravdu nic nemaj :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tuhle příšeru jsem kdysi vlastnil taky, pak co jsem zjistil, že po odmontování tapecu dveří, koukám přímo na vnější laminátový panel s absencí jakékoliv výztuhy, šel okamžitě do světa. A koupil jsem americký tank Voyager (ještě ten s čumákem) jo byl to Plymounth. Vozil jsem dvě děcka s kočárky na to je to ideální velikost auta. I na těch fotkách je vidět, že tam ty dveře opravdu nic nemaj :kuk:

Až na to,že Voyager vyšel z nárazovejch testů jako jedno z nejhorších aut. Pocit bezpečí je v něm pouhopouhou iluzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...