Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

co tady s tim delas :-) vzdyt uz jsi tady mela obe a ted tu nemas nic :-)

uz sem uplne ztracena v tom svete modernich technologii lol no prave ze sem tam mela obe a ty prilohy se mi soupnuly do druheho prispevku a pak si preskakovaly jak nekde v tramtarii, ten novej system ja asi zatim nepochopim ;) jdu to dat na web a pak to sem snad v klidu nahraju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, přesně tak... ;)

No podle mne je zcela zřejmé, že první tam byl ten Fabiatik, jelikož nevím, jak by z té Fábky vylezl? ;) A nechce se mi věřit, že by lezl přes spolujezdce.

Ten s tím pašíkem se na něj vysral, ať si leze do Fábky jak chce

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaa, zajimaci! Jaxe mi ten zadek na fotkach libil, tak tady uz to neni tak horky, zase tam jsou takovy ty protichudny linie, ktery zacaly roomstrem, snad je to jen vicemene klam.

Taktiez sa mi ten zadok nepaci a hlavne ta antena to si mohli odpustit. A ta chromova lista na zadnom veku kufra, ta je divna. :feve:

Editováno: , autor: misom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tý první fotce to hnal asi 160, jako by chtěl ujet a pak mě nechal předjet a zase se nechtěl přiblížit, jako by se nechtěl nechat vyfotit :D A na jižní spojce zase nic nic a pak na to dupnul, aby mě co nejrychlejš předjel, ale už jsem musel sjet na Hostivař.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaa, zajimaci! Jaxe mi ten zadek na fotkach libil, tak tady uz to neni tak horky, zase tam jsou takovy ty protichudny linie, ktery zacaly roomstrem, snad je to jen vicemene klam.

Já nevím proč, ale v těch zadních lampách a vůbec, jako bych viděl lagunu. Jinak doufám, že combi bude vyvedenější, už se těším, no a když k tomu připočtu naftu CM, tak asi vím co bude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím proč, ale v těch zadních lampách a vůbec, jako bych viděl lagunu. Jinak doufám, že combi bude vyvedenější, už se těším, no a když k tomu připočtu naftu CM, tak asi vím co bude ;)

Presne, je to uplne laguna. A zepredu to zas ma takovej bavoidni kukuc, no uvidime, jak to bude live. Na Octe II je videt z ceho vzesla, u toho Supa moc ne, v sobotu jedu pres Zenevu, uvidim, jaxe mi bude chtit se na to jit podivat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...