Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Díky za osvětu, tohle jsem opravdu nevěděl, ale zase jsem o něco chytřejší. Teď nic proti těm, jež jste v armádě, ale můj názor na armádu ČR se nezmění, podle mne zbytečnost a to drahá zbytečnost. Protože když o něco půjde, nikdo se nás na nic ptát nebude, jsme malí a většina armád by nás ušlapala beze zbraně. A ty Gripeny? Škoda slov
Bohužel musim souhlasit s Tvýma slovy.Je to tak.Trochu k smichu,trochu k pláči že ty peníze ktery jsou určeny k pronájmu Gripenu mohli být použity uplně někde jinde...třeba na výstavbu dálnic a komunikaci.
Nikdy jsem neřekl, že v armádě je nějaký posera, jen prostě si myslím, že armáda pro tuhle zemi, je v současné době zbytečnost. Tím netvrdím, že např. chemici či jiní nebudou špičkou ve svém oboru
V něčem máš pravdu, ale když byli povodně a podobné živ. pohromy tak byla nepotřebná armáda dobrá. :palec2::palec2:
JJ, to je pravda, jak nachumelí, naprší, hoří, tak si leckdo vzpomene, ale i do toho tu army je :palec:

O tom to je. Když se nic neděje sme naprd a "darmožrouti". Ale ještě když sem sloužil v Havlíčkově Brodě u 4.BRN tak nám všichni nadávali.ale pak se něco stalo-sních,velká voda,havárka a lidi volali a byli rádi když sme do půl hoďky naběhli a makali. Nehledě na to co se vytahalo kamionů nad H.B. a proházelo chodníků. Pak se lidi chovali jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom to je. Když se nic neděje sme naprd a "darmožrouti". Ale ještě když sem sloužil v Havlíčkově Brodě u 4.BRN tak nám všichni nadávali.ale pak se něco stalo-sních,velká voda,havárka a lidi volali a byli rádi když sme do půl hoďky naběhli a makali. Nehledě na to co se vytahalo kamionů nad H.B. a proházelo chodníků. Pak se lidi chovali jinak.

Takze vas klidne muzou prejmenovat z AČR na TS mesta XYZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...