Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Nácvik jízdy v koloně :kol-85: Jen myslím, že někteří kolemjedoucí řidiči z toho nebyli happy, když je vojenská policie podle zákona nepustila do kolony :smich:

Já jsem vždy myslel, že právě ty rozestupy aut v koloně je právě pro snadné předjetí kolony. Auta prostě můžou zajet mezi jednotlivé vozy kolony. Je to už dávno, ale něco obdobného myslím padlo i během autoškoly když jsem ji absolvoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle zákona?Na to je nějaký zákon???
Já jsem vždy myslel, že právě ty rozestupy aut v koloně je právě pro snadné předjetí kolony. Auta prostě můžou zajet mezi jednotlivé vozy kolony. Je to už dávno, ale něco obdobného myslím padlo i během autoškoly když jsem ji absolvoval.

Zákon o provozu na pozemních komunikacích - zákaz vřazování se do kolony vozidel doprovázené vozidly s právem přednostní jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vždy myslel, že právě ty rozestupy aut v koloně je právě pro snadné předjetí kolony. Auta prostě můžou zajet mezi jednotlivé vozy kolony. Je to už dávno, ale něco obdobného myslím padlo i během autoškoly když jsem ji absolvoval.

Do kolony vojenských vozidel se nesmí vjíždět,ať už jedou s policejním doprovodem nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...