Přejít na obsah

ET46 vs. 43 - original


15degren

Doporučené příspěvky

Ahoj, měnil jsem ALU kola 16" ET46 za nová ALU 16" ET43 - obojí je originál a vypadají stejně, jen ty ET43 mají tmavší odstín a ET43 ale je to originál škoda.

 

Problém je že v technickém průkazu mám u 16" ET 46 a 48. ET43 zde bohužel chybí.

 

Má to smysl řešit nebo to na STK projde ?

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi záleží na konkrétním technikovi/STK, ale s auty s jiným ET jsem byl na STK XYkrát a nikdy jsem neměl problém. Poklice se povinně sundávají kvůli kontrole "geometrie". Do očí bijící věci jako jiný rozměr pneu v TP samozřejmě neprojde, ale u ET se mi to nestalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALU disky čo som zatiaľ videl tak majú ET napísané z vnútornej strany. Pri plecháčoch to je zvonku. 

 

Mna sa naposledy ešte pýtal technik, že či mám tie disky tak zasunuté pod blatníkom originál. Pretože sa mu to tiež zdalo divné. (to je tak keď niekto dá ET51 a pritom môže byť aj ET37).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsou to ALu disky co se na to auto dávají i z výroby, nechápu proč to nemám zapsáno v TP, o rok starší octavia to v TP má jako variantu je to 1.6 TDi vs 1.2 TSI obojí 81 kW (benzín tam nemá tu 43 TDI ano...)

 

Dokonce vizuálně ty stejné ALU jen ve světlé barvě jsou 46...

Když nemám Typový list tak to asi nemám šanci do TP zapsat což ?

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...