Přejít na obsah

Prerusovany zvuk z pristrojovky pri volnobehu a tuknuti do plynu


tomasmu

Doporučené příspěvky

Caute chalani. Riesi niekto z Vas taky bzucavy skor elektronicky zvuk ktory vychadza z palubovky. Pocut ho po nastartovani a stati na volnobehu, vtedy je staly neprerusovany. Ked tuknete trocha do plynu tak sa prerusi a zase bzuci. Niekedy za vypne ked zapnem vyhrievanie predneho okna a zadneho naraz. Tak isto sa prerusuje ked prepinam vyhrev zadneho a predneho okna. Klimatizacia ventilator je vypnuty. Je to dost otravne ked vypnete radio ale pocut to aj pri zapnutom lebo hladate ten zvuk usami.

Hlas 017.m4a

Editováno: , autor: tomasmu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 5 týdny později...

Mne diagnostika neukazovala nic, len mi liezlo na nervy pocuvat ten zvuk pocutelny aj cez radio. V skodovke mi ho vymenili a nepomohlo. Potom skusili ten drziak upravit, to pomohlo na nejaky cas a zvuk je zase pocut, ale v malej miere zatial.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 2. 2024 na 14:28, kubajz von odry napsal:

To by odpovídalo. diagnostika mi na něm vyhazuje chybu :) - nechám ho vyměnit a uvidíme. Díky pánové 

 

Pozor, to na fotce není senzor kvality vzduchu. Ty jsou problémové taky, o tom žádná. Ale jsou schované v oddělovacím prostoru pod stěrači. Toto je podle čísla dílu měnič tlaku vedení zplodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...