Jump to content

Prevodovy olej 162kW 6st manual

Recommended Posts

Dilema...p.Sixta nedoporucuje ziadnu nahradu,vyhradne len original.Volal som do autorizaku kde za liter pytaju 67€ (napln 2,3l) a za 2-3deci z posledneho 3tieho litra je to uz dobre predrazena pálka.Kolega daval pri 150tkm Millers 75w80,na ktorom zatial bez problemov odjazdil 25tkm.Pri vypustani ten povodny bol na pohlad (zlty) este v celkom dobrom stave.Páni,pri akom najazde ste menili vy...original,nahrada?

prevod.PNG

G05.PNG

Edited by ritch

V manuálu se mění co 5 let nebo 100000. Dej tam originál, nevím co tu pořád řešíte. Když nám to všem radí Sixta, jeden z mála a možná i jediný člověk v republice, který k těm informacím, včetně těch neveřejných,  má přístup přímo u výrobce tak k tomu má asi nějaké důvody.

//edit: Já třeba do DSGčka kupuju na sbazaru, bazoši od inzerentů co mají bydliště někde v kraji kde má VWAG továrnu. Když jsem sháněl do Mii (Citiga) napsal jsem pár inzerentům dotaz jestli náhodou nemají .... a měli všichni :D

Edited by LiveBomb
  • Upvote 1
  • 2 weeks later...
Posted (edited)

Po 6tich rokoch a najazde 105k je original pravdepodobne ta najlepsia volba + tabulka olejov od Sixty

20210512_093608.jpg

Snímka obrazovky (30).png

Edited by ritch