Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

@VampireGratuluju že to už budeš mít za chvilku k vyzvednutí. :) Jsi snad od poloviny prosince jediný, o kom jsem slyšel, že bude přebírat hotové auto.

 

Jak dlouho to stálo někde na odstavné ploše jako nekomplet? Fakt nerozumím těm termínům dodání, když má objednávka z konce 8/2021 stále není hotová. :(

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako sme zistili uz minuly rok pocas chybajucich vyplni, dokoncovanie z odstavnych ploch je uplne random. A preto moje tam uz trci od zaciatku oktobra. a zacina ma to pekne iritovat... s mojim stastim, je to moje niekde pri plote a bude vybavene posledne :D

 

btw, vieme kedy skoncila zavodna dovolenka a ci zacali sa dokoncovat dalsie auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vobec netusim ako dlho to mohlo stat, ... Zhodou okolnosti som vcera pisal dealerovy, kedy asi by to auto mohlo byt, a dnes mi volal, ze ho prave u nich zlozili ... Ale aj tak im ho tam na nejaku chvilu necham, lebo koli par zimnym tyzdnom sa mi uz nechce kupovat nove zimaky. ... PS: dnes by som za rovnaky kusok bez zliav zaplatil o 6000+€ viac 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petr.podzimektaky tomu nerozumím... Mě už jde spíš o dokončení než výrobu od nuly. Tohle se ale taky vleče. Ba dokonce mi přijde možná už výhodnější pozice mít nevyrobené auto, protože jsem už dlouho neslyšel, že by to někomu odstavili + jsem četl, že upravují výrobu tak, aby nevznikaly nekomplety... Ale těžko říct.

 

@patrikcevelaTak to je taky pěkný... Já to tam mám zaparkované od listopadu. Zdá se, že parkuju vedle stejného plotu jako ty. :D Netuším, kdy začali zase dokončovat, ale naivně doufám, že hned 2.1. Nebo jak vlastně píše @Nesh docházelo ke kompletaci i během svátků.

 

@Vampireaha, škoda. Chtěl jsem si porovnat dobu čekání na kompletaci. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, cross napsal:

Nezachytil jste někdo, kolik má škodovka otevřených objednávek? Dle posledního odboráře teď jedou přes 4k Octavií za den.

 

To by byla 1 Octavie za 21,6 sekundy a to mimo to na stejny hale nedelaji jen Octavie, tak jak to zni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Pedro32 said:

Ještě doplním snůšku keců, které jsme už četli asi 100x, ale v novém článku. :D

Výstřižek.JPG

Pavel Jína zřejmě měsíce počítá jako 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14, 14, 14....

 

Já aktuálně kroutím pátý čtrnáctý měsíc....

Editováno: , autor: Bubaq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...