Přejít na obsah

ACC: nedostupný


petere

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

dnes jsem jel po dálnici, zapnutý tempomat a najednou upozornění: ACC prediktivní regulace nyní nedostupná. Po pár vteřinách se na palubce objeví symbol křižovatky, rychlost 50 a Kodiaq začal brzdit. Tak jsem vypnul tempomat, znovu zapnu, nastavím rychlost a za chvíli zase stejné upozornění, pro změnu symbol "serpentiny", rychlost 35 a zase brzdění. Tak jsem tempomat vypnul. Po chvíli jsem zastavil na benzince na D1 u Brna a na navigaci vidím, že mi to ukazuje pozici někde u Bílovic nad Svitavou, což je nějakých 25 km bokem. Kde je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Tak jsem byl na servisu, přehráli SW a mám sledovat, jestli při tomto chování bude na displeji, že je systém offline nebo online. Čím to je nevědí. Stejný případ měli u dalších dvou aut. Konzuktace se ŠA bez řešení, čekají na aktualizaci SW. Takže výsledek nula. Uvidím, jestli se problém objeví znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...