Přejít na obsah

Závada čerpadla-HALDEX Spojka 2. generace.


pejtie

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych poradit. Mam Ovci II 1.9TDI PD 77KW 4x4 2005, 265 xxx nejeto. Pred par dny se mi po ujeti cca 3-5 km rozsvitila kontrolka ESP. Vzdycky kdyz jsem motor vypnul a znova nahodil zase ctyrkolka chvili sla a pak zase po ujeti par km zacla kontrolka svitit a zadni uz nehrabali. Sel jsem to napojit ke znamemu na diagnostiku a vyskocil mi tahle chyba: 00448 Čerpadlo Haldex spojky. Mate s tim nekdo zkusenosti? Auto by se mi ted nehodilo dat do servisu, tak bych chtel vedet, jestli kdyz s tim budu denne v provozu jestli to par mesicu pocka a nebo muzu pak zkurvit i celkove celej haldex a vyjde me to jeste drazsi.  Pripadne cena cerpadla i s vymenou?.

 

Diky. 

 

A16B8DCC-2486-4602-9BF1-43508309D52C.jpeg

7195656F-8A4E-47BE-BD1D-BB8154F303C3.jpeg

Editováno: , autor: pejtie
Pridal jsem zde primo foto z diagnostiky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • pejtie změnil název na Závada čerpadla-HALDEX Spojka 2. generace.
  • o 1 rok později...

Zdravím, jak to prosím dopadlo, mám teď na Octavii úplně to samé. Je mi divný, že kdyby to bylo cerpadlo, tak by nešli vůbec, ale chvíli po nastartování normálně funguje. Sítko na čerpadle jsem procistil nujak moc špinavé nebylo. Nějaké rady? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...