Přejít na obsah

Bílé podsvícení


Lukas_cz

Doporučené příspěvky

Jedna otazocka:

nemoze mi niekto kto uz robil zmenu podsvietenia na fabii napisat aky material na to treba? Ci su tam diody? Ak ano tak aky typ. A cca pocet. Najskor zozeniem material a potom sa do toho pustim. A kedze som z maleho mestecka, tak nemam k dispoziici vsetok tovar hned.

Vdaka, aspon nebudem musiet rozoberat a pozerat a pocitat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockaj ja mam do cervena...dam dokopy nejake foto...

každopádne kukni stránku v mojom podpise, moje sú tam síce zatial len klučky ale je tam Interiér Erik...podobne to vyzerá aj mne ale samozrejme lepšie -_--_-

aspon dalšie...

post-6-1166047039.jpg

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také bych měl žádost zda by mi někdo nemohl pomoci či udělat to bílé podsvícení, je to mrdozně krásný.................jsem z Liberce a často i v MB,,,,,,,,,,,,,,na úplatku se určitě nějak dohodnem,...............napiště někdo prosím

Editováno: , autor: Sinius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také bych měl žádost zda by mi někdo nemohl pomoci či udělat to bílé podsvícení, je to mrdozně krásný.................jsem z Liberce a často i v MB,,,,,,,,,,,,,,na úplatku se určitě nějak dohodnem,...............napiště někdo prosím

My Webpage

chlapi ak by niekto chcel podsvietko tak mrknite na www.morituning.sk

vychod slovenska robim to na pockanie ;)

post-6-1166350612.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také bych měl žádost zda by mi někdo nemohl pomoci či udělat to bílé podsvícení, je to mrdozně krásný.................jsem z Liberce a často i v MB,,,,,,,,,,,,,,na úplatku se určitě nějak dohodnem,...............napiště někdo prosím

My Webpage

chlapi ak by niekto chcel podsvietko tak mrknite na www.morituning.sk

vychod slovenska robim to na pockanie ;)

ja sa hlasim dam, este vediet oki??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také bych měl žádost zda by mi někdo nemohl pomoci či udělat to bílé podsvícení, je to mrdozně krásný.................jsem z Liberce a často i v MB,,,,,,,,,,,,,,na úplatku se určitě nějak dohodnem,...............napiště někdo prosím

My Webpage

chlapi ak by niekto chcel podsvietko tak mrknite na www.morituning.sk

vychod slovenska robim to na pockanie ;)

Mori...

každopádne ak tu chceš niečo predávať čo si týmto príspevkom aj urobil, daj to do bazáru a sem hoď link na tvoj príspevok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...