Přejít na obsah

Bílé podsvícení


Lukas_cz

Doporučené příspěvky

také bych měl žádost zda by mi někdo nemohl pomoci či udělat to bílé podsvícení, je to mrdozně krásný.................jsem z Liberce a často i v MB,,,,,,,,,,,,,,na úplatku se určitě nějak dohodnem,...............napiště někdo prosím

My Webpage

chlapi ak by niekto chcel podsvietko tak mrknite na www.morituning.sk

vychod slovenska robim to na pockanie ;)

ještě by to chtělo změnit podsvit por malými ručičkami, takhle je to :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je hotovot. Mám to bílé. Později přihodim foto. THX Fidelek byla to profesionální pracička. Opravdu je to super  :palec2:

... také bych do toho chtěl jít, prosím o kontakt na Fidelka, příp. odkud je. Kde se pohybuje cena? dík

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=13077

kontakt na něj pak už zvládneš, bydlí kousek za Mladou Boleslaví - směr na Bělou pod Bezdězem.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je hotovot. Mám to bílé. Později přihodim foto. THX Fidelek byla to profesionální pracička. Opravdu je to super  :palec2:

... také bych do toho chtěl jít, prosím o kontakt na Fidelka, příp. odkud je. Kde se pohybuje cena? dík

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=13077

kontakt na něj pak už zvládneš, bydlí kousek za Mladou Boleslaví - směr na Bělou pod Bezdězem.... ;)

Thanks to BobYka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim Vas tu vsechny!

Prosim vas co jste si delali podsviceni, mam mensi problem, mam fabcu bezklimy a jak jsem se v tom hrabal a rozdelaval jsem panel topeni, resp. ovladac topeni, tak po kompletnim rozebrani te systemove desky mi vypadli dva pičince, ktere teď nevim kam nacpat. Presneji teda vim kde, ale nevim presne do jakych pozic viz. obrazek a taky jak to umistit? Dle mne to ma jen jednu moznost aby to tam pasovalo, ale radeji se ptam. Neporadite mi nekdo? Dekuji, a jeste vubec k cemu to tam je? Diky

Kdyby byly nejake nejasnosti dam lepsi foto.

post-6-1173016489_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas tu vsechny!

Prosim vas co jste si delali podsviceni, mam mensi problem, mam fabcu bezklimy a jak jsem se v tom hrabal a rozdelaval jsem panel topeni, resp. ovladac topeni, tak po kompletnim rozebrani te systemove desky mi vypadli dva pičince, ktere teď nevim kam nacpat. Presneji teda vim kde, ale nevim presne do jakych pozic viz. obrazek a taky jak to umistit? Dle mne to ma jen jednu moznost aby to tam pasovalo, ale radeji se ptam. Neporadite mi nekdo? Dekuji, a jeste vubec k cemu to tam je? Diky

Kdyby byly nejake nejasnosti dam lepsi foto.

Podle me budou oba dva ty plisky u toho co nastavuje smer foukani(u panelu s klimou to tak je) a nejak me nenapada co by to spinalo u klapky na teply/studeny vzduch. Ale jistej si fakt nejsem

Muzes to vyzkouset, nasad je a kdyz tocis knoflikem tak by v urcitych polohach mely jakoby povylezt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych pravdu rekl, taky se mi to zda ze maji byt oba na strane prepinani smeru foukani, ale nevim tona 100pct :o(! Zda se mi ze je tam taky bovden, tak presnenevim co toprepina :o(((!!

bovden tam sice taky je ale kdyz to prozkoumas tak zjistis ze at das foukani na okna(nahore) nebo na podlahu(dolu) tak ten bovden je natocenej stejne, a ty plisky prepinaj nejaky klapky ktery to prepinaji, to samy poloha vlevo a vpravo. Proto mi nejak nenapada na co by to bylo u teploty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spodný máš dobre ked si všimneš na druhej pozícii by nemal čo spínať a horný...

zrejme máš TDI a spína kontakt pre PTC ktorý bol u mna na doske alebo tom bielom plaste označený... ale u teba neviem, je to rozmazané

alebo skús ktorá pozícia sa pri max teplote vysunie, to bude ono

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Lidi co to dáváte do budíků za červené LEDky na ty ručičky já už zkusil tři různý druhy a stejně mi tam prosvítá bílá z podsvětlení :( a to jsem koupil bílý 1206 370mcd :(((

ja som to vyriešil radikálnejšie... 2x13000mCd, ale nie naplno svietia...

ale presne ako napísal mISHA, keď máš biele ručičky, cez deň to je dosť ružové, ale v noci...hmmmmm

post-6-1174136673.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...