Přejít na obsah

ofuk celneho skla


picik

Doporučené příspěvky

ofuk čelního skla není jen ta "malá díra s mřížkama uprostřed"ale pozor,shora to není vidět,ale ofuky okna jsou ještě přímo pod sklem-asi 9-,je to vyřešeno zespod palubky takovým plastem,pravda že při rozmlžování není vidět žeby to ztama foukalo,ale mírný vánek tam je,jsou at na starý tak na nový palubě

mám nový pylák"uhlík" a když je okno zamlžené,pustím ofuk na okno naplno-větrací mřížky otevřeny-tak je to odmlžené během pár vteřin,,,jiná je když sedíte třeba ve dvou,hodinu v autě a okna jsou total-zapařené-

jinak když je led zvenčí tak vyjedu a cca po 3km už je "vidět"

cus

Editováno: , autor: toncek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Kamrád má problém u O1. Má tam tu faceliftovanou přístrojovku a nefouká mu vzduch na přední sklo. Fouká mu to pouze tou mřížkou v palubce, ale až u okna nikoliv. Nemá ani manuál. ani climatronic. Filtr je čistý, tam problém nebude, protože pokud otočím kolečkem na ofuk nohou a horní části těla, tak to fouká. Je to jakoby zaseklá klapka.

Napadá mě jedna věc, že by to mohlo být tím, že on má urvané jedno lanko, které je připojeno ke kolečku, které nastavuje, kde to bude foukat a otvírá a zavírá klapky. Mohlo by to být tím?

Pokud ano, jak se dostanu k tomu lanku, abych ho vyměnil a taky co to je za lanko. Kdyby bylo označení, bylo by to super.

Pka tu má ještě jeden problém a to ten, že mu teče do kufru (je to krátká Octávie). Anténou to neteče, je to tam zasilikónované. Jediná možnost je tam, že to teče dírkamy, kterými je přišroubovaná ta lišta na bocích střechy, kde se umístí střesní nosič.

Potřebuju ale poradit, jak sundat střešní tapecák. Nemá střešní okno, má jenom tuším 4x držák nade dveřmi.

Díky moc za vaše rady :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovedel jsis sam je to to lanko resp. bowden

Ted premyslim jekou ma barvu,ale asi si nevzpomenu mrknu vecer v praci a reknu i cislem.

Jinak budes muset vyndat panel a zrejme rozdelat i cely prostredek jelikoz se na to topeni jinak nedostanes aby jsi odpojil to prdle a dal nove je to na .... kdyz jsem vyrabel manual tak jsem ho nenavidel kvuli tem bowdenum montaz je na ... kdyz nemas ten spravnej grif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamrád má problém u O1. Má tam tu faceliftovanou přístrojovku a nefouká mu vzduch na přední sklo. Fouká mu to pouze tou mřížkou v palubce, ale až u okna nikoliv.

Asi budu za blbce, ale do teď jsem si myslel, že na přední sklo je veden vzduch pouze tou mřížkou v horní části přístrojovky. Že by byly ještě nějaké výdechy hned u čelního okna fakt tedy netuším, to jsem měl u Felicie.

A pokuď ti fouká vzduch z té mřížky na horní části přístrojovky, tak ta regulace směru vzduchu asi funguje, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pka tu má ještě jeden problém a to ten, že mu teče do kufru (je to krátká Octávie). Anténou to neteče, je to tam zasilikónované. Jediná možnost je tam, že to teče dírkamy, kterými je přišroubovaná ta lišta na bocích střechy, kde se umístí střesní nosič.

Potřebuju ale poradit, jak sundat střešní tapecák. Nemá střešní okno, má jenom tuším 4x držák nade dveřmi.

Díky moc za vaše rady :palec2::palec2::palec2:

Když jsem měl liftbacka, taky mi teklo do kufru. U pantů pátých dveří mi vypadla nějaká záslepka a voda se pak objevovala na bocích v kufru. Zaslepeno, zasilikováno a přestalo téct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím, měl jsem taky tento problém. Vyřešil jsem to přídavným topným ventilátorem ( http://www.automobille.cz/zbozi/3603/Ventilator-keramicky-120-W ). Je pravda, že ráno je okno někdy zamlžené nebo i zamrzlé, tak to pustím a je klid, zachvilku fouká vlažný vzduch. Než se motor zahřeje aspon trochu aby foukal trošku telejší vzduch tak je to dobré řešení. A v autě je rychleji teplo, jen škoda že je trochu to topení hlasité, ale co.. volume u rádia dám doprava a jede se:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ofuk čelního skla není jen ta "malá díra s mřížkama uprostřed"ale pozor,shora to není vidět,ale ofuky okna jsou ještě přímo pod sklem-asi 9-,je to vyřešeno zespod palubky takovým plastem,pravda že při rozmlžování není vidět žeby to ztama foukalo,ale mírný vánek tam je,jsou at na starý tak na nový palubě

mám nový pylák"uhlík" a když je okno zamlžené,pustím ofuk na okno naplno-větrací mřížky otevřeny-tak je to odmlžené během pár vteřin,,,jiná je když sedíte třeba ve dvou,hodinu v autě a okna jsou total-zapařené-

jinak když je led zvenčí tak vyjedu a cca po 3km už je "vidět"

cus

to je jedna věc, jako větší problém vidim když v autě :prc: a vůbec v tomhle počasí to je pak peklo to je to okno zarosený jak prase a nejž je skrz něj vidět tak to je doba ikdyž já mám filtr asi tři roky takže bude dost zaneřáděnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...