Přejít na obsah

Jak jste spokojeni s origo rádiem


Doporučené příspěvky

E-mail ze ŠKODA AUTO.

Vážený pane ......,

v řešení problému v komunikaci mezi autorádiem Dance a informačním displejem MaxiDOT situace postoupila, v současné době začala výroba inovovaných panelů přístrojů. Autorizovaný servis Vás pravděpodobně bude v dohledné době kontaktovat.

S pozdravem .......

TAKŽE ASI ŽÁDNEJ NOVEJ SOFT AEL ASI VYMĚNĚJ PANEL PŘÍSTROJŮ.........NO UVIDÍME....asi budu pokusný auto :o:D

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pořád řeším to jak se psal už někdo tady že po instalaci kdy jsem zaměnil radio sony za origo radio dance to chce pořád kod po zapnutí, koupil jsem origo přechodku z konektoru iso na ten velky štekr co je co dance, zjistil jsem že po vypnutí klíčku nejde do dance proud protože nejde zapnout což je tím zžejmě způsobeno že si ten kod nepamatuje když vypnu kliček je bez štávy ale nevím co přepinovat :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mi právě volali ze ŠKODA servisu a v pátek tam jedu na výměnu panelu přístrojů-budíků.....Škodovka vyrobila 40ks nových inovovaných panelů a jeden dostanu já....měl by tak být nadobro odstraněn problém mezi komunikací maxidot a rádia dance....pak poreferuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska proběhla výměna panelů přístrojů....protože to byl prý hlavní vinník ve špatné komunikaci MAXIDOT a rádia DANCE.....ŠKODOVKA zatím vyobila 40ks těchto inovovaných panelů přístrojů a já byl mezi prvníma na výměnu.Před výměnou došlo k načtení vyškerých původních údajů z panelu.

Samotná výměna panelu proběhla během cca 10 min. = vycvaknutí rámečku okolo panelu-odšroubování samotného panelu / 2 šroubky / - povytažení panelu a vycvaknutí 2 ks konektorů...no a naopak montáž nového panelu....toť vše. Moje původní budíky měly : SW 0900 a HW0403.....bohužel SW a HW nových nevím.....no a po výměně následovala práce VISu....přizpůsobení klíčů, rádia......demontáž rádia....vycvaknutí rámečku a samotné rádio drží na 4 k šroubků...vyndání bylo kvůli zjištění typu a kódu rádia..je na boku na štítku.

Práce celkem cca 1hodinu, ale to cca 40min. dlouho makal VIS...načítal, kódoval, přizpůsoboval :-)

Takže doufám, že už bude pokoj.....co vím, tak svolávačka by na výměnu panelů přístrojů být neměla....Ti kdo mají závadu stejně jako jsem měl já dlouho nahlášenou, budou upřednostněni s výměnou...u ostatních by se to mělo provést např. při servisce....ale ŠKODOVKA ještě zváží jak to provede...ale svolávačka by pro ní nebyla moc dobrá reklama, takže to zcela jistě udělají jak jsem výše popsal.....

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, mohu potvrdit ze Skoda MB pracuje na novem FW pro radio Dance mel jsem ty same problemy co tu popisujete. bylo mi radio visteon vymeneno za nemecky technisat... problemy jsou fuc... navic musim napsat par postrehu... radio lepe cte cd, rychleji nacita diky kvalitnejsi opticke mechanice...

Technicky vzato musim rici ze Technisat je opravdu technicky lepe povedeny typ a nema proklamovane problemy s komunikaci s maxidotem, navic zobrazuje cele ID3 tagy /vice znaku na radku/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
už ste videli taketo radio Dance ?? to moje zabera 2DIN a toto len 1, to je nejake čudne

Ja mám také isté. Práve dnes bolo vonku, montoval som do plata JBL GT5 963 repro a môžem odporučiť! To je super kombinácia s týmto rádiom. Hrá to, ako keby som mal woofer.

Len pod ne treba dat mdf! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napster: Rádio na fotke je zvonka Dance, ale "vnútornosti" sú v prevedení 1DIN Technisat. Verzia, ktorá je vo vnútri 2DIN, je od Visteonu. Po zvukovej stránke pri rovnakom nastavení je na tom Visteon podstatne lepšie, než Technisat. V svojom aute som odskúšal obe verzie a so sériovými repro ten rozdiel bol priepastný.

Nový FW pre Dance, ktorý má odstraňovať problémy s maxidotom, je len pre verziu od Technisatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ekvalizér máš nastavený? Aj v rádiu aj v mp3 prehrávači? Citlivosť vstupu máš na čo nastavenú? Skús tam hodiť level 3 ak si to ešte nenastavoval. Ja som so vstupom spokojný. Hudbu som púšťal už cez viacero mobilov a stále kvalitný zvuk, dokonca musím sťahovať basy lebo je to strašne prebasované potom. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím. Som čerstvým majiteľom Fabie Combi s autorádiom DANCE. Zatiaľ som spokojný, všetko funguje ako má, len mi vadí, že pri vypnutom motore keď je rádio zapnuté nesvieti display ani žiadne tlačidlo. Keď je tma, tak to dosť vadí. Dá sa to nejako nastaviť ? V návode som našiel nejaku funkciu "ILLUM", ale tá nič nerieši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

orlov: rádio při vypnutých světlech nijak nesvítí. illum slouží k zapnutí nebo vypnutí podsvícení při zapnutých parkovačkách. já teda dost dobře nechápu, proč by to mělo svítit při vypnutým motoru a světlech, ale seš už druhej, kdo si na to stěžuje :)

zkus to řešit zapnutejma parkovačkama, no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...