Přejít na obsah

chyba P2002


linomaniac

Doporučené příspěvky

Ahojte, objavuje sa mi chyba P2002 00 237 efficiency below threshold.

v takej nejakej inej tabuľke vo VCDS mám EGR failed or incomplete.

DPF hodnoty zaplnenia sú 12,75g a oil mass či čo to je je 0,09 l.

ja sa nie celkom vyznám v tom zaplnení, ale mám pocit že filter by mal byť v dobrej kondícii.

 

než to dám do autorizáku za milión, vie mi niekto poradiť čo môžem pozrieť/spraviť?

čítal som niečo o senzoroch G450, G505

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

no, tak teda sa spýtam po dlhšom čase trochu inak, je tu niekto, kto by mi vedel povedať, či 1.6 má dva EGR okruhy? Nízkotlaký pri DPF a vysokotlaký pri medzichladiči nasávaného vzduchu? ďakujem

viem, že EA288 mali 3 rôzne konfigurácie, nízkotlaký, vysokotlaký a oba súčasne. Viem, že nízkotlaký mám, len neviem, či mám aj ten vysokotlak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to popsáno v SSP100, liší se to podle emisní normy.

 

10.4 Sloučený systém nízkotlaké a vysokotlaké recirkulace výfukových plynů – motory s emisní normou EU 6

 

Motory MDB řady EA288 s novou emisní normou EU 6 mají dvě samostatné větve recirkulace výfukových plynů. Nízkotlakou a vysokotlakou. Princip nízkotlaké větve je identický s motory EU 5. Vysokotlaká větev neobsahuje oproti motorům EU 4 chladič výfukových plynů.

 

 

https://uloz.to/file/OWE7U95JLiu4/ssp-100-motory-1-6-tdi-a-2-0-tdi-ea288-pdf#!ZGDjMGR2AJVmBGIxAwD2ZJWvAwEyLGE1nHj5MHIkrKyinGL5BN==

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...