Přejít na obsah

Kde nainstalovat odpudzovac / plasic kun a hodavcov


fsociety19x

Doporučené příspěvky

AHojte,

 

nenasiel som na scala fore ziadnu takuto temu a predpokladam, že to niekto riesil. Odpudzovac mam kupeny klasiku kemo, montoval som ho aj do rapidu spaceback akurat ked to porovnam so scalou tak mam mensi problem:

 

V rapide je pod kapotou hafo volneho-az podozrivo vela ale vdaka tomu sa dal plasic namontovat priamo na plech a nasmerovat ho do tak povediac celeho priestoru-vid foto.

V scale je priestor pod kapotou komplet plny a tak nejak neviem kde ten plasic prichytit, kam presne ho nasmerovat atd (vid foto).

Vedel by neikto poradit? tak nejak dufam, ze to niekto robil doma svojpomocne pripadne ak to aj niekto ma priamo zo servisu ze by mi cvakol foto/poradil.

 

DIK

 

rapid                                                    scala

image.thumb.png.6d5a7ea4af7c13c999bffed6eeb54fb1.pngimage.thumb.png.1993d6d4bc1a5d5fbada298ced5fa93a.png

Editováno: , autor: fsociety19x
chybka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se dostal k tomu abych nafotil kam jsem dál plašič já. Je nalepeny oboustrankou na jednotce motoru.

Jinak Kemo jsme montovali v servise a používal jsem ho i na minulém autě a stejně tam kuny chodily. Tak jsem koupil od jiného výrobce a zatím stopy po kunách nejsou. Dávají myslím tři měsíce na vyzkoušení. Vyrábí ho kousek od nás a testují na místních kunách tak asi proto funguje. 

IMG_20230304_161513.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Mohl bych požádat o značku toho odpuzovače a schéma zapojení ? Pokud koukám dobře na foto , tak pouze klasicky na + a - baterie ? To je zapnuté a při jízdě nebo se to zapíná až po vypnutí zapalování ? A jak je to s vybíjením baterie pokud bych pár dní nejel ? Já mám deramax na baterii 9V a něco mi do motoru leze stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vdaka za tip @bartomzajtra to kuknem a ked tak to dam rovnako ako ty lebo fakt toto auto je uplna katastrofa co sa tyka tohokde dat ten plasic

@bennoch69 na F2 som to mal robene v servise rapid sam a aj co som kukal navody na nete tak normalne sa to vzdy len natvrdo zapoji na baterku. pokial si mladsi tak aj budes pocut, kedy ten plasic funguje, niektore maju aj led diodu. s vybitim som ja osobne nikdy nemal problem ani na jednom z aut-ten odber je tam uplne malinky-vacsinou vyrobcovia pisu aj kolko cize si to mozes sam porovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, bennoch69 napsal:

V Mohl bych požádat o značku toho odpuzovače a schéma zapojení ? Pokud koukám dobře na foto , tak pouze klasicky na + a - baterie ? To je zapnuté a při jízdě nebo se to zapíná až po vypnutí zapalování ? A jak je to s vybíjením baterie pokud bych pár dní nejel ? Já mám deramax na baterii 9V a něco mi do motoru leze stejně.

Koupili jsme s kolegy z práce tento:

https://www.format1.cz/aodha-t-tichy-plasic-na-mysi-odhanec-na-mysi-plasic-kun-z-auta.html

 

Zapojení přímo na baterii. Po nastartování se automaticky vypíná. Odběr nula nula nic cca 15mA. Máme ten tichý, ale i tak jde slabě slyšet, ale je to OK. Nijak to neruší.

Parkuji u potoka na trávě v blízkosti zahrad a kuny tu po okolí šmejdí často. Zatím mi tento funguje a i kolegum.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...