Přejít na obsah

Identifikace hadičky ventilu odvětrání


Martinoktavia

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

 

obracím se na Vás s prosbou identifikace el. komponenty (viz foto) do které vedou jak dráty tak plastová vlnitá hadička.

Potřebuji to zjistit z toho důvodu, že mě zmíněná hadička praskla a potřebuji ji vyměnit za novou.

Avšak nevím pod jakým názvem hledat.

 

Díky moc.

343220969_248610907732351_5165685985189556819_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stav se na salonu Škoda v dílech. Ta hadice jde normálně koupit, stojí cca litr. Už není plastová, ale normálně gumová. Ten ventil je ventil odvětrání. Podle vinu ti to normálně najdou. V náhradě to nikde nemají, jen origo a co jsem sondoval cenu tak nikde levnější nebyla ani na netu.  Já ji kupoval cca 2 měsíce zpět. Jen nemůžu najít fakturu jinak bych ti napsal i číslo 

Editováno: , autor: Tomas666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc Tomas666 dnes jsem byl ve škodovce, ale paní to pomocí etky nemohla specifikovat nenašlo jí to žádné číslo. Mám ji na mail poslat více fotek a bude to řešit dále. Ale zřejmě bude stačit tam dát nějakou gumovou hadičku a bude po problému.

Mohl by jsi prosím zaslat foto jak ti hadičku zapojili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Identifikace hadičky ventilu odvětrání

Fotku nemám, zkusím ještě pohledat to číslo. Určitě by to vyřešila jakákoliv gumová hadice, tipl bych si rozměr 8mm, no nikdy ji tam nenamotáš tak aby to trochu vypadalo a nikde se nedřela atd. Ta hadice co jsem kupoval je tvarová úplně stejně jak ta plastová. Jeden konec se nasunul na ten ventil, druhý měl rychlospojku tak jak ta stará původní. Přesně pasovala do držáků tak jak ta stará a měla označení kde ty držáky umístit. Montoval jsem si ji sám, páč jsem měnil rozvody a nepřežila demontáž.

Ještě mne napadá že by mohlo být číslo i na ní, tak zítra kouknu pod kapotu

Editováno: , autor: Tomas666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...