Přejít na obsah

Divný zvuk pri zaradenej jednotke a rozbehu


adam312

Doporučené příspěvky

Zdravím, pred týždňom pri rozjazde keď som mal zaradenú jednotku a púšťal spojku tak v celom spektre otáčok na prvom prevodom stupni niečo rapotalo pod podvozkom, najlepšie to prirovnať ako keby som mal pod autom hrable a ťahal ich so sebou. V priloženom videu bol stav pred týždňom, teraz (bolo mi povedané, že to ide z prevodovky) po výmene prevodovky (repasovanej) to robí iba keď sa rozbieham s viac vytočeným volantom doprava, aj to občas hlavne na rozbitej ceste. Budem vďačný za názory a pomoc.

 

OCTAVIA 3 1.6 TDI CLHA 77kw, manuál 5st. MWW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 8. 8. 2023 na 20:54, adam312 napsal:

Zdravím, pred týždňom pri rozjazde keď som mal zaradenú jednotku a púšťal spojku tak v celom spektre otáčok na prvom prevodom stupni niečo rapotalo pod podvozkom, najlepšie to prirovnať ako keby som mal pod autom hrable a ťahal ich so sebou. V priloženom videu bol stav pred týždňom, teraz (bolo mi povedané, že to ide z prevodovky) po výmene prevodovky (repasovanej) to robí iba keď sa rozbieham s viac vytočeným volantom doprava, aj to občas hlavne na rozbitej ceste. Budem vďačný za názory a pomoc.

 

OCTAVIA 3 1.6 TDI CLHA 77kw, manuál 5st. MWW

Zdravim,je to taketo?mne robi toto pri zaradenej rychlosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

áno niečo takého, a po pár dňoch mám zase problém, kúpil som repasovanú prevodovku (pravdepodobne z Poľska) a tá rapoce vždy keď zložím nohu z plynu, brzdim alebo vyradim počas jazdy na neutral...zohnal som dalšiu z anglického auta, ktoré bolo na diely tak dúfam, že to už bude v poriadku...tebe čo povedali v servise?

V 24. 8. 2023 na 17:57, štefanko21 napsal:

Zdravim,je to taketo?mne robi toto pri zaradenej rychlosti

 

Editováno: , autor: adam312
Preklep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, adam312 napsal:

áno niečo takého, a po pár dňoch mám zase problém, kúpil som repasovanú prevodovku (pravdepodobne z Poľska) a tá rapoce vždy keď zložím nohu z plynu, brzdim alebo vyradim počas jazdy na neutral...zohnal som dalšiu z anglického auta, ktoré bolo na diely tak dúfam, že to už bude v poriadku...tebe čo povedali v servise?

 

Nikto nevie.....ale co pocuvam tieto octavie tak kazda 4-5 vydava presne tento zvuk....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...