Přejít na obsah

1000 MB 1964-1965 problém na STK s tiskopisem původního TP


hejric

Doporučené příspěvky

Cca před týdnem jsem byl na stanici technické kontroly s mojí škodou 1000 MB (3.serie - 1965),kde mi  byla odepřena technická kontrola na 2 roky.

Důvodem byla "vážná závada" 0.2.1.1 (vyřazené identifikační číslo chybí nebo jej nelze najit) na protokole č. CZ-3635-23-08-0798, pracovník se mnou nechtěl moc diskutovat, i když podklady z ministerstva dopravy, které jsem mu na místě ukazoval, tento stav uvádí za správný. Bohužel se dá asi pochopit dvěma způsoby. Je zde popsáno od výrobce, že tyto vozy mají starý tiskopis TP bez uvedeného čísla karoserie.

Předchozí dvě technické kontroly na tom samém STK bez problémů. Originál stav vozu v motorovém prostoru, originál TP, druhý majitel. 

Vyjádření STK: "dle dohody posílám následující:
- doložte od výrobce, že výrobní číslo podvozku (rámu) 022809/1 patří k výrobnímu číslu karoserie 019XXX.
- s tímto dokladem navštivte registr vozidel, aby do TP dopsal výrobní číslo karoserie (a ideálně rozhodl, které z těchto dvou čísel je výrobním číslem vozidla).

 

Setkal jste se někdo s tímto problémem? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...