Přejít na obsah

Vůně do auta


MichalJ

Doporučené příspěvky

ja pouzivam na plasty original skoda prislusenstvo cistic na plasty a tiez to celkom pekne vona :)))

p.s.: od kamarata mam slubenu igelitku vone noveho passata, tak kto chce mozem mu predat za cajove vrecusko :D

ja si prosííííím -_-

aký máš rád? čierny? lesnú zmes? alebo na vnútornú krásu? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já tudle sněd něco špatnýho a měl jsem z toho úplně nabouranou bioflóru.... a vonělo to jako..........jakóó..........no pomožte mi...... 20 let starej hadr na nádobí ........pečlivě uloženej v kozím chlívku na místě kam chodí starej cap srát...

eh.......to sem asi nepatří co...... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já tudle sněd něco špatnýho a měl jsem z toho úplně nabouranou bioflóru.... a vonělo to jako..........jakóó..........no pomožte mi...... 20 let starej hadr na nádobí ........pečlivě uloženej v kozím chlívku na místě kam chodí starej cap srát...

eh.......to sem asi nepatří co...... :unsure:

Asi požádám nějakýho admina ať Ti dá varování za ty vulgarity :smich:

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje nějaká vůně novýho auta? Chtěl bych aby auto vonělo pořád jako nový.

Existuje :) Vyvinuta byla v Německu, kde po ní zákazníci hodně prahli, pod jakou značkou a kde se prodává ale netuším... :unsure:

Jinak není bez zajímavosti, že bylo vědecky dokázáno, že ta vůně nového auta, která se nám tak líbí, je vlastně způsobena uvolňováním výparů z nových plastů, což prý není pro naše zdraví zrovna to nejlepší. :unsure: Jen nevím, jestli i ty voňavky "new car" jsou dělány na stejné bázi, tedy pro zdraví ne příliš prospěšné nebo nějak jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já tudle sněd něco špatnýho a měl jsem z toho úplně nabouranou bioflóru.... a vonělo to jako..........jakóó..........no pomožte mi...... 20 let starej hadr na nádobí ........pečlivě uloženej v kozím chlívku na místě kam chodí starej cap srát...

eh.......to sem asi nepatří co...... :unsure:

Cítím, že cena Bóbika klesá.... :D

Bobík: po tom, co jsi prolátl tenhle detail myslím, že bys měl přehodnotit svoje finanční požadavky v sekci bazar... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas: Bobíka, vanilku a ten reklamní stromečekcoí mi včera přišel do práce NE! :ble To byl smrad, že bych pad (a to jsem ho jen vyndal z obálky (zabalenej) a musel jsem ho vyníst až ven do kontejneru. :ble To si dát do auta, tak je to dokonylý zabezpečení proti zlodějům. Jinak jte mě moc nepotěšill. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem osobne v aute vzdycky mel stromecek, a nebo nejake ten sajrat na vydechu ventilace, jednu dobu v zimnim obdobi jak se hodne topilo v aute, tak mi byvalo obcas dost neprijemne v aute, motala se mi hlava, nekdy i bolesti hlavy, a vzdycky tak po hodine a vice jizdy, rikal sem si ze sem asi nejaky rozhozeny, ale kdyz to tak trvalo 3 tydny tak sem skaknul za doktorkou co mi sakra je protoze uz mi bylo blbe i potom co jsem vylezl z auta, a pak sem o vikendu moc nejezdil....no doktor se ptal na cokoliv, rozbor krve atd...no a nakonec jsme prisli na to ze jsem vice citlivy jedinec , a vune s ruznych vonavek jsou vice ci mene agresivni pro organismus, a reakce na tý vůně může byt nevolnost , pripadne v extremnim pripade i kolaps.....tzn. kdyz to dychate pravidelne a treba delsi dobu tak si zasirate telo '' zhruba '' podobne jako by jste cuchali k plechovce s barvou olejovou....takze od te doby zadne vune v mem aute...!!!

tyka se to nejen stromecku a ruznich sracek, staci i agresivni cistic na sedacky se silnou vuni nebo osetrovac plastu...tzn. dneska v aute pouzivam na myti pouze teplou vodu pripadn pri vetsich necistotach smichanou s mensim mnozstvim jaru na nadobi, a vuni resim castym vetranim.

Editováno: , autor: Hoblik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...