Přejít na obsah

Vůně do auta


MichalJ

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ozval se mi jeden maník na icq že prodává autokosmetiku škoda a zdá se mi že je to docela solidní chlapek.. (slovak,zije 5let v cz) Tak sem si myslel ze bude mit tu VŮNI NOVÝHO VOZU a když sem se ho zeptal jesi ji tedy má ale žádný "New Car" nazev tam nemá .. Ale nemyslím si ze to bude ono,mozná to je nejaka prkotina z tady toho do interieru . Nejaký hadříky kteryma utřete plasty a voní to krasne,hlavne se nic na to jen tak nechytne (žádnej chlup,vlas,prach) a bude to hezký leský .. Co si teda o tom myslite ? Šel by do toho někdo :)

Toto vše prodává:

Na chrom

Na kůži

Na plasty

Na metalízu

Vosk

Šampon

palubní desku

Potahy

Odstraňovač asfaltu z nárazníku

Na alu. kola

Na skla

Na světla

Koncentrát na čištění skel

Pokud chcete tak mi napište sz ja vam pošlu na nej kontakt,nemyslim si ze by bylo dobre ho tady na foru v tomhle postu zverejnovat a delat mu jen tak reklamu lol:p Takže jen pro ty co by měli fakt zajem.

Viz obrázek

post-9-1169852328.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto vše na auta :

Na chrom - silichrom -tuba 32,- Kč (již od roku 1955)

Na kůži - Indulona - 49,- Kč

Na plasty - Konkor 500 (ale jenom ty vnější)

Na metalízu - Tempo na nové laky

Vosk - Autobalsam

Šampon - Autopolish nebo Tempo-tuba 55,- Kč (již od roku 1962)

palubní desku - Okena

Potahy - Merkur 85

Odstraňovač asfaltu z nárazníku - Konkor 500 (sám je na bázi asfaltu, jinak Silichrom)

Na alu. kola - to bylo ?

Na skla - Okena

Na světla - Okena

Koncentrát na čištění skel - Okena

Jinak, pokud mám v létě náladu, tak stromeček jedině vanilkový - auto pak připomíná zavedenou cukrárnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad skoda autokosmetika byl by nejaky cenicek? :)

Taky jsem od něj bral, měl to myslím jednotně po stovce za kus. Když vezmeš za více než 500,- má tam nějakou slevu. Poštovné a balné má 80,-Kč. Bral jsem od něj, objednáno přes ICQ, bez problému, vše přišlo dle dohody.

Přezdívku má Kvacho ICQ:258-033-533

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje, ale dávno som to nevidel - bol to originál Wunderbaum, čiernej farby, vôňa sa volá "New Car". Ja zostávam verný vanilke  :rolleyes:

Jestli existuje černý Wunderbaum s vůní "New Car" nevím, ale já jsem si párkrát koupil modrý "New Car" (od stejné značky) a musím říct, že to do typické vůně nového vozu má dost daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje, ale dávno som to nevidel - bol to originál Wunderbaum, čiernej farby, vôňa sa volá "New Car". Ja zostávam verný vanilke  :rolleyes:

Jestli existuje černý Wunderbaum s vůní "New Car" nevím, ale já jsem si párkrát koupil modrý "New Car" (od stejné značky) a musím říct, že to do typické vůně nového vozu má dost daleko.

Wunderbaum měli tuhle v Kobře 11, když jezdili tím starým vW :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje, ale dávno som to nevidel - bol to originál Wunderbaum, čiernej farby, vôňa sa volá "New Car". Ja zostávam verný vanilke  :rolleyes:

Jestli existuje černý Wunderbaum s vůní "New Car" nevím, ale já jsem si párkrát koupil modrý "New Car" (od stejné značky) a musím říct, že to do typické vůně nového vozu má dost daleko.

Wunderbaum měli tuhle v Kobře 11, když jezdili tím starým vW :smich:

JO to bylo dobré :smich:

Jinak já v autě nemám žádné voňavky a voní skoro furt jak nové - možná proto, že se v něm nekouří :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...