Přejít na obsah

sedačky z RS


Speedy20V

Doporučené příspěvky

no to bohužel extrém jsem :)

S tím jarem máš bohužel pravdu, tluču se do palice, že jsem nasadil zimní pneu, když napadl ten první sníh v listopadu nebo kdy to bylo. ted už nemám žádnej vzorek a můžu kupovat další :)

No neboj, ted uz jezdim na zimnich i ja, pacz sem si rikal, ze na hory radsi jo, a dobre sem udelal, snezilo a mrzlo, ale tady v Praze bych zase klidne dal vetsi a tvrdsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ty jsem koukal jenom pres bazar, kdyz meli nejakyho golfa vyfocenyho uvnitr a bylo jich nejak moc typů a nebyly extra pěkný, možná jsem jenom narazil na blbou kombinaci.

Na GIV se vyprdni, tam jsou hnusne potrahy, ale znamej ma z Bory cerne a jsou dobry a do cerny elegance se hodi, nebo s Toleda se daji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidi se, kolik mi vyjde potazeni a predelani na RS od Alesia :) pak se bude řešit dál, ale děkuju za rady :worthy

No pokud budes davat jen predek tzv. sportpaket, tak to cenove de, ale to komplet predelani do polokuze RS tusim za 24tis,- ..tak za to pomalu sezenes nove...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidi se, kolik mi vyjde potazeni a predelani na RS od Alesia :)  pak se bude řešit dál, ale děkuju za rady  :worthy

No pokud budes davat jen predek tzv. sportpaket, tak to cenove de, ale to komplet predelani do polokuze RS tusim za 24tis,- ..tak za to pomalu sezenes nove...

Teď tam maj akci za 14tis. není to teda RS prostředek to má černé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Foto se tu snad nekde vali,zkusim ho vyhrabnout. Jsou to RS,ale krome toho bilyho stredu mam takvou sitovanou latku z OII

jo, ma to pekny kluk jeden!;)

tak ty fotky sjou nekde v Hospode 6 a hledat to tam moc nechci,buh vi,kde to je

ale kazdopadne pro ty, co to nevideli, tak to stoji zato, se po tom kouknout!!! ja je videt i nazivo a je to fakt pecka!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...