Přejít na obsah

Hluk od podvozku s DCC...


p2p

Doporučené příspěvky

Dneska jsem si pujcil SUP 4 s DCC a prekvapilo mne jak hlucny podvozek je... Oproti SUP 3 s DCC je to znatelny rozdil... Zkousel jsem jak konfort, sport a normal a bylo slyset skoro kazdou nerovnost... 

Mate nekdo stejnou zkusenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj bylo to combi, a tlak jsme kontrolovali byl 2,5... Sedana jsem nezkousel... Hledal jsem v Brne passata s DCC, ale zadneho na porovnani nemaji... Passat bez DCC byl podstatne klidnejsi... Sam prodejce z toho projevu byl trochu mimo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám s S IV s DCC+ tlumiči dost podobnou zkušenost, ale i s Kodiaqem. Byl jsem na testovacích jízdách, kde jsem projížděl po stejné trase (která vedla i po panelové cestě) Kodiaq s DCC+ a Superb taky s DCC+, obě auta na 18" kolech a hluk od podvozku byl značný a dokonce pocitově daleko vyšší než v mé OIV s klasickými tlumiči, ale zase je pravda, že mám 17" kola. Ani co se týče komfortu, tak se mi to nezdálo nějak zásadně lepší oporti OIV... Nevím, možná problémy prvních kusů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...