Přejít na obsah

Nosič kol na tažné zařízení


Luboš1000

Doporučené příspěvky

Ahoj , blíží se dovolená a já řeším ,  jaký koupit  nosič kol na kouli .  Líbí se mi Thule VeloCompact 926 .

Zdá se mi , že se hodí spíš na větší auta  Octavia nebo Superb....  Co si o tom myslíte ,

Má tu někdo praktickou zkušenost  s  provozem tohoto nosiče na Fabii 1Combi  ?

dík za odpovědi

Luboš

 

Fabia 1 Combi  1.4 TDI 51 KW  rv. 2007 339 000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Nosič kol na tažné zařízení
  • o 4 týdny později...

Ahoj , tak 200 zobrazení , žádná reakce 😀

Nosič jsem koupil , Thule VeloCompact 926  Vše funguje jak má . Zatím zkoušeno se dvěma koly . Auto stabilní i při 130km/h .

Přikkládám obrázky .

 

Nosi_1.thumb.jpeg.fec883fd59783fb4484ca0b4122289b6.jpegNosi_3.thumb.jpeg.676f2cefd2e9933f9fc0b5f72a5656d5.jpegNosi_2.thumb.jpeg.55527f33dbe62bb222e227dffb59753c.jpeg

Editováno: , autor: Luboš1000
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thule VeloCompact 926 je skvělá volba pro přepravu kol, a to díky své robustnosti, bezpečnosti a snadné manipulaci. Tento model je navržen pro připojení na tažné zařízení a dokáže unést až 3 kola, což je ideální pro rodinné výlety nebo dovolené s koly.

Kompatibilita s Fabia 1 Combi

Pokud jde o použití Thule VeloCompact 926 na Škoda Fabia 1 Combi, klíčovými faktory budou:

  • Hmotnost nosiče a kol: Thule VeloCompact 926 má vlastní hmotnost přibližně 19 kg a maximální nosnost 60 kg. Důležité je zkontrolovat, jaký je maximální přípustný zatížení tažného zařízení tvé Fabie, aby celková hmotnost (nosič + kola) nepřekročila doporučené limity.
  • Rozměry a přístup do kufru: Nosič má skládací funkci, která usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru bez nutnosti demontování kol nebo nosiče. Vzhledem k menší velikosti Fabie Combi je však vhodné zkontrolovat, zda tato funkce bude plně efektivní a zda nebude ovlivněna délkou auta.

Praktické zkušenosti

  • Instalace: Thule VeloCompact je relativně snadný na instalaci díky svému systému rychlého uchycení, který umožňuje rychlou a bezpečnou montáž na tažné zařízení.
  • Jízdní zkušenosti: Díky své robustní konstrukci a dobrému zabezpečení kol bude jízda s nosičem stabilní. Avšak u menšího vozidla jako Fabia je dobré být opatrný při průjezdu zatáčkami a při parkování, kde může delší zadní část auta znesnadňovat manévrování.
  • Legislativa: Nezapomeň, že s naloženým nosičem kol se mění délka vozidla a je potřeba dodržovat příslušné zákony a předpisy, včetně použití poznávací značky na nosiči kol.

Pokud tvé tažné zařízení a zavazadlový prostor zvládne přídavnou hmotnost a rozměr nosiče, Thule VeloCompact 926 by měl být vhodnou volbou i pro Fabia Combi. Přesto bych doporučil zkontrolovat všechny specifikace a možná hledat zkušenosti ostatních uživatelů Fabie s podobnými nosiči, což můžeš udělat na automobilových fórech nebo sociálních sítích.

Doufám, že tyto informace ti pomohou s rozhodnutím, a přeji ti mnoho bezpečných a pohodlných cest s koly!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...