Přejít na obsah

Čím lepit


TicTac

Doporučené příspěvky

Zdravím. Může mi tady někdo poradit čím přilepím origo nápisy na páté dveře.

Jak je sundat jsem našel, ale čím to přilepit ne :(

Zvažoval jsem nějaké lepidlo, ale zase ať to jde někdy sundat i bez laku.

Silikonový tmel?

Díky.

TT.

Já to lepil chemoprenem, a dolu vpoho !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě oboustrannou lepící páskou,ale není páska jako páska,některý nedrží. Je potřeba si dobře vybrat. Měla by mít přímo určení na lepení na auto.Kdysi sem lepil třetí brzdový světlo na formana a použil sem pásku menuje se cartape od firmy Bison a drželo to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste dodam ze ta paska musi byt penova, cozznamena ze mezi dvema vestvama lepidla je tenka penovka a tim je to pruzne a nema to takovou tendenci odlepit se.

Koupil jsem ji normalne v bauhasu, bylo na ni uvedeno ze je i na venkovni pouziti a na lepeni predmeti do koupelny, coz vyhovuje i na venkovni prostredi na aute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Může mi tady někdo poradit čím přilepím origo nápisy na páté dveře.

Jak je sundat jsem našel, ale čím to přilepit ne  :(

Zvažoval jsem nějaké lepidlo, ale zase ať to jde někdy sundat i bez laku.

Silikonový tmel?

Díky.

TT.

Já to lepil chemoprenem, a dolu vpoho !!!

chemoprén...brrr, jde na mě husina :disgust: zkus tu pásku, silikon, cokoliv jen né ten chemoprén :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Může mi tady někdo poradit čím přilepím origo nápisy na páté dveře.

Jak je sundat jsem našel, ale čím to přilepit ne :(

Zvažoval jsem nějaké lepidlo, ale zase ať to jde někdy sundat i bez laku.

Silikonový tmel?

Díky.

TT.

No, koukám lepení tu mám vysvětlený, ale co opak?? potřeboval bych to v zádu sundat. poradíte mi čím??? mám vzít horkovzdušnou pistoly?? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste dodam ze ta paska musi byt penova, cozznamena ze mezi dvema vestvama lepidla je tenka penovka a tim je to pruzne a nema to takovou tendenci odlepit se.

Koupil jsem ji normalne v bauhasu, bylo na ni uvedeno ze je i na venkovni pouziti a na lepeni predmeti do koupelny, coz vyhovuje i na venkovni prostredi na aute

přesně tak, lepil jsem to úplně stejně, včetně bočních lišt na dveře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lišty jsem taky přelepoval kvuli lakování, rovnou můžu doporučit oboustrannou pasku od firmy Wurth je to přímo originál co se na to používá.

Při sundávání těch nápisů je opravdu dobrý to nahřát alespoň fénem ted kdyz jsou teploty kolem nuly tak je to o lak . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lišty jsem taky přelepoval kvuli lakování, rovnou můžu doporučit oboustrannou pasku od firmy Wurth je to přímo originál co se na to používá.

Při sundávání těch nápisů je opravdu dobrý to nahřát alespoň fénem ted kdyz jsou teploty kolem nuly tak je to o lak . .

to je asi pravda, protože já jsem nápisy sdělával v létě a šlo to skoro samo B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...