Přejít na obsah

malá svítivost......


charviman

Doporučené příspěvky

Čauky, potřeboval bych poradit: koupil jsem si ve značkovým elektru nový žárovky do mý octavie 97, bylo na nich napsáno, že jsou plněný xenonovým plynem, ale nějak nesvítí. Nebo teda svítí, bíle, krásně, ale toje vše. Když večer jedu, vidím před sebe jen tak na 3 metry a navíc, jak v mlze. Vůbec nesvítí ostře.

Poradíte mi tady někdo, co s tím může být?? Jestli je to v autě, nebo jsou to fakt blbý jen světla??? díky moc. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky, potřeboval bych poradit: koupil jsem si ve značkovým elektru nový žárovky do mý octavie 97, bylo na nich napsáno, že jsou plněný xenonovým plynem, ale nějak nesvítí. Nebo teda svítí, bíle, krásně, ale toje vše. Když večer jedu, vidím před sebe jen tak na 3 metry a navíc, jak v mlze. Vůbec nesvítí ostře.

Poradíte mi tady někdo, co s tím může být?? Jestli je to v autě, nebo jsou to fakt blbý jen světla??? díky moc. :unsure:

Blby zarovky. Jaky jsi koupil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, díky. to znamená, že mě čeká dlohá sobota. nebo né??? A čím to mám vyčistit???můžu lihem, nebo něčím pořádným??? :huh:

Skla jsem čistil normálním Clinem na okna. Ale na chromovaný zrcátko paraboly jsem jen dýchl a jemným flanelem jsem ho velice jemě utřel!! Ničím jiným ten chrom nedělej!! Sklo i parabola je zanešená od "bílého prachu" ze žárovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky, potřeboval bych poradit: koupil jsem si ve značkovým elektru nový žárovky do mý octavie 97, bylo na nich napsáno, že jsou plněný xenonovým plynem, ale nějak nesvítí. Nebo teda svítí, bíle, krásně, ale toje vše. Když večer jedu, vidím před sebe jen tak na 3 metry a navíc, jak v mlze. Vůbec nesvítí ostře.

Poradíte mi tady někdo, co s tím může být?? Jestli je to v autě, nebo jsou to fakt blbý jen světla??? díky moc.  :unsure:

http://skodaoctavia.cz/Exteriernavody/svetlaCisteni.htm tady máš návod i s fotkami takže to zvádneš. A parabolu nepoškábeš je to jen pochromovaný plast žádná věda. Jemnej hadřík a je to. A ty světla fakt prokouknou a jsou jako nové je to dobře vidět na té poslední fotce -_-

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky, potřeboval bych poradit: koupil jsem si ve značkovým elektru nový žárovky do mý octavie 97, bylo na nich napsáno, že jsou plněný xenonovým plynem, ale nějak nesvítí. Nebo teda svítí, bíle, krásně, ale toje vše. Když večer jedu, vidím před sebe jen tak na 3 metry a navíc, jak v mlze. Vůbec nesvítí ostře.

Poradíte mi tady někdo, co s tím může být?? Jestli je to v autě, nebo jsou to fakt blbý jen světla??? díky moc. :unsure:

To máš Octu před faceliftem , tak tam nedáš z novějšího modelu bez přestavby čirá světla. Já jsem to vyřešil tak, že jsem od Cosbyho koupil nová čirá světla Laurin Klement na strý typ a dal jsem tam žárovky H4 Osram Silverstar +50%

Můžu řícz, že tak moje Octa ještě nikdy nesvítila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš Octu před faceliftem , tak tam nedáš z novějšího modelu bez přestavby čirá světla. Já jsem to vyřešil tak, že jsem od Cosbyho koupil nová čirá světla Laurin Klement na strý typ a dal jsem tam žárovky H4 Osram Silverstar +50%

Můžu řícz, že tak moje Octa ještě nikdy nesvítila.

Jdou tam narvat i bez přestavby http://skodaoctavia.cz/Exteriernavody/cirasvetlafaselift.htm koukaj trošku ven, ale vypadalo to celkem dobře lol Jinak světla L a K od Cozbiho mám taky a super :palec2:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom uplně stejně.. :( Před Octavou jsem měl Feldu a ta svítila podle mne lépe).Koupil jsem žárovky Philips BlueVision (četl jsem recenzi jak jsou dobré)nechal seřídit světla a viděl jsem pořád špatně. Tak jsem zas koupil žárovky Osram Silverstar 50%více světla,vyčistil paraboly,nechal seřídit a jsem na tom tak o 10% lépe... :angry: Jezdím převážně v noci a když je silnice mokrá tak je to hrůza.A jak ještě potkám auto,které nemá seřízené světla(u nás většinou Poláci)jsem slepej ůplně.Už jedině asi čirá světla z L&K,ale zas ta cena... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom uplně stejně.. :( Před Octavou jsem měl Feldu a ta svítila podle mne lépe).Koupil jsem žárovky Philips BlueVision (četl jsem recenzi jak jsou dobré)nechal seřídit světla a viděl jsem pořád špatně. Tak jsem zas koupil žárovky Osram Silverstar 50%více světla,vyčistil paraboly,nechal seřídit a jsem na tom tak o 10% lépe... :angry: Jezdím převážně v noci a když je silnice mokrá tak je to hrůza.A jak ještě potkám auto,které nemá seřízené světla(u nás většinou Poláci)jsem slepej ůplně.Už jedině asi čirá světla z L&K,ale zas ta cena... :unsure:

Dají se sehnat nové za 5tis od cozbiho takže to není tak hrozné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom uplně stejně.. :( Před Octavou jsem měl Feldu a ta svítila podle mne lépe).Koupil jsem žárovky Philips BlueVision (četl jsem recenzi jak jsou dobré)nechal seřídit světla a viděl jsem pořád špatně. Tak jsem zas koupil žárovky Osram Silverstar 50%více světla,vyčistil paraboly,nechal seřídit a jsem na tom tak o 10% lépe... :angry: Jezdím převážně v noci a když je silnice mokrá tak je to hrůza.A jak ještě potkám auto,které nemá seřízené světla(u nás většinou Poláci)jsem slepej ůplně.Už jedině asi čirá světla z L&K,ale zas ta cena... :unsure:

Dají se sehnat nové za 5tis od cozbiho takže to není tak hrozné

5 tis. za jedno nebo obě? Pro informaci úplně nové světla na LaK stojí u AutoHeller v Ostravě 7500,- Kč za kus. Hustý co? :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za obě 5000,- i s poštovným a fungl nové. Za 7,5tis to je nářez, ale vím,že například u ACI.cz je mají za 5000,- jedno.

Kurňa tak to není moc. Ale stále přemýšlím, že předělám na facelift....hmm...no u těch světel by si toho moje robka ani nemusela všimnout a u faceliftu už asi jo kol1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...