Přejít na obsah

Hledám lakovnu


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Škoda že jsi až v Brně,tady u nás(kousek od Prahy) jsou fakt machři

A kde máš ty machry kousek od Prahy, ať vím, kam mám jet? ;)

Sibřina u Prahy-Praha východ,cca 2 km od Prahy

Tak Sibřinu znám. Copak sis u nich nechal lakovat?

Byl jsem tam asi před dvouma rokama ještě s feldou,chtěl jsem si tam nechat nastříkat lemy na blatníky a viděl jsem tam jejich práci,bylo to perfektní,žádný kapičy atd.Fakt se mi to líbilo.Octávku jsem měl v lakovně v Auto-Jarov a stálo to za prd-nebe a dudy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Já bych pražákum doporučil Lakovnu mezi horoměřicema a černym volem.

Ty zadní světla co mám stály nalakovat 500,- a velké zrcátko mi stříkly za 200,-kč a je to perfektní. :palec2:

Ahoj - prosim tě, kde je přesně ta lakovna mezi Horoměřicema Černym volem? Nemáš na ně tel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lakovna Jantar mě slušně poslala k šípku, prej na nějaký kravinky nemá čas a ještě by se mi to ani nevyplatilo, protože ze každou např. mřížku od ventilace by si řekli 800,- tak jsem se s nima už ani dál nebavil, nebo bych se musel........ tak to :)

kamoš dělá v Porsche, ale dělá si nějaký bokovky, tak pokud by byl zájem, hodím ti číslo na SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj - prosim tě, kde je přesně ta lakovna mezi Horoměřicema Černym volem? Nemáš na ně tel?

Číslo na ně nemám je to tady na mapě vyznačený. Skoušel jsem najít na netu ale nemaj stránky. Ale nemužeš to prěhlídnout prodávají tam vedle i pneu, když jedeš z Horoměřic tak nejdříve pojedeš okolo autošídlo, ale nezahneš ale pojedeš rovně tam maj lakovnu taky ale drahou a jedeš furt až dojedeš na křižovatku černý vůl vs. suchdol a na tý to je.

Jinak jsem se ptal ještě za kolik by stříknul všechny boční lišty combi tak řikali 2500,- , že se to musí ještě zahladit protože lišty jsou hrbolkatý. Ale taky slušná cena myslím na jaře do toho pujdu.

post-24-1170412187.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lakovna Jantar mě slušně poslala k šípku, prej na nějaký kravinky nemá čas a ještě by se mi to ani nevyplatilo, protože ze každou např. mřížku od ventilace by si řekli 800,-  tak jsem se s nima už ani dál nebavil, nebo bych se musel........ tak to  :)

kamoš dělá v Porsche, ale dělá si nějaký bokovky, tak pokud by byl zájem, hodím ti číslo na SZ

Zájem by určitě byl!!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reddy: do Porsche jsem chodil často, ale nakonec mě to přestalo bavit, nějak moc drazí a tvářili se moc nóbl a vůbec :) ale jeden ten týpek mě tam zná moc dobře, jednu dobu jsem je tam dost často s něčím otravoval, určitě mě uvidí přicházet a uteče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych sehnat dobrou, ale levnou lakovnu v Brně, takovou, která si neřekne za každej díl 500Kč :) mám spoustu spíš takových drobností a potřeboval bych se s ní nějak rozumně domluvit. Předem dík za rady :)

Nevim co presne chces nalakovat.Ale mam lakose z Hodonina,ktery dela napr. blatnikkapotu motoru a podobne za cca 1500,-Kc.pokud chces kontak tak dej vedet.Dela moc dobre a hlavne je to i likvidator skod jedne pojistovny a kdyz tatika naboril jeden debil,tak neplatil nic a vse si borec vyridil pres pojistovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj - prosim tě, kde je přesně ta lakovna mezi Horoměřicema Černym volem? Nemáš na ně tel?

Číslo na ně nemám je to tady na mapě vyznačený. Skoušel jsem najít na netu ale nemaj stránky. Ale nemužeš to prěhlídnout prodávají tam vedle i pneu, když jedeš z Horoměřic tak nejdříve pojedeš okolo autošídlo, ale nezahneš ale pojedeš rovně tam maj lakovnu taky ale drahou a jedeš furt až dojedeš na křižovatku černý vůl vs. suchdol a na tý to je.

Jinak jsem se ptal ještě za kolik by stříknul všechny boční lišty combi tak řikali 2500,- , že se to musí ještě zahladit protože lišty jsou hrbolkatý. Ale taky slušná cena myslím na jaře do toho pujdu.

Díky moc - chci si předělat zadek na RS, takže budu dávat zadní nárazník do laku. Ještě jednou dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
Číslo na ně nemám je to tady na mapě vyznačený. Skoušel jsem najít na netu ale nemaj stránky. Ale nemužeš to prěhlídnout prodávají tam vedle i pneu, když jedeš z Horoměřic tak nejdříve pojedeš okolo autošídlo, ale nezahneš ale pojedeš rovně tam maj lakovnu taky ale drahou a jedeš furt až dojedeš na křižovatku černý vůl vs. suchdol a na tý to je.

Jinak jsem se ptal ještě za kolik by stříknul všechny boční lišty combi tak řikali 2500,- , že se to musí ještě zahladit protože lišty jsou hrbolkatý. Ale taky slušná cena myslím na jaře do toho pujdu.

Nevis kde rozumne v Praze piskovat? Delaj v ty lakovne i komaxit? Budu renovovat motoveterana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...