Přejít na obsah

Ukostření zesilovače


Host Bobik

Doporučené příspěvky

Tak a je to tady, kdo si chce rejpnout, že moderátor neumí hledat, tak prosím....

Měl bych pro zdejší autohifíky dotázek.

Klucí budeme v sobotu dávat do kufru zesík a netušíme kde nejlépe ukostřit.

Prosím o radu :)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím!! Ukostřit pod šroub který drží "zapínání" bezp. pásů...šroub jde přímo do kastle, není to tam nalakované..ideální kostra...šroub je opravdu velký...povoloval jsem ho 17kou klíčem...doporučuji ustřihnout tu vidličku a dát tam místo ní velké očko...vidlička jak už říkál fancarhifi bude asi do terminálu zesíku (pokud tedy není šroubovaci)... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne Bobík se mílil protože jsem se já spletl...

je tam očko na tom kabelu... já jsem mu omylem řekl že na jedný straně je oko a na druhé vidlička a že je to už sesvorkováno ale není... je tam jenom oko a vidlička je volně...

o vidličce se nebavme... dobře odstřihneme malé očko a dáme větší... ale kde takové velké vzít... projíždim weby s hudbou a nikde velké nenabízejí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to očko seženeš v každé mototechně stojí pár kaček, ale nechápu to foto???

jo jinak já to mám ukostřeno pod šroubem co drží světlo (zadní) nezapomeň na škrábnout lak a pérovou podložku kvůli kontaktu na konec ideálka potřít měděnou pastou nebo silikon olej kvůli oxidaci -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to stříkneš tou pastou tak to níčemu neva, jinak je to jedno místo si zvol sám ten pás taky není špatnej nápad hlavně nepodcenít průřez kabeláže

přesně tak..u každého zesíku by měl být napsaný doporučený průřez..o víkednu jsem dělal hudbu a doporučení bylo 6mm2 tak jsem koupil 10m2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle emma tabulky je to mírně poddimenzováno... měla by tam bejt 20mm2 ale emma má vše silně naddymenzovaný... jinak k zesiku doporučují 10 nebo 12... takže jsme v pohodě v toleranci...

problém s očkem co koupíš v každé mototechně je že jsou vyrobený z hliníku a né z mědi co bychom potřebovali... a v autohifi shopech jsou sice měděný ale zase pozlacený... takže drahý...

jinak až já budu tahat kabely ke své zástavbě tak tam budou nejméně 2x 35mm2 možná 2x50mm2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne Bobík se mílil protože jsem se já spletl...

je tam očko na tom kabelu... já jsem mu omylem řekl že na jedný straně je oko a na druhé vidlička a že je to už sesvorkováno ale není... je tam jenom oko a vidlička je volně...

o vidličce se nebavme... dobře odstřihneme malé očko a dáme větší... ale kde takové velké vzít... projíždim weby s hudbou a nikde velké nenabízejí...

...klikáš špatně :) zkus tady stualarm.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle emma tabulky je to mírně poddimenzováno... měla by tam bejt 20mm2 ale emma má vše silně naddymenzovaný... jinak k zesiku doporučují 10 nebo 12... takže jsme v pohodě v toleranci...

problém s očkem co koupíš v každé mototechně je že jsou vyrobený z hliníku a né z mědi co bychom potřebovali... a v autohifi shopech jsou sice měděný ale zase pozlacený... takže drahý...

jinak až já budu tahat kabely ke své zástavbě tak tam budou nejméně 2x 35mm2 možná 2x50mm2

to máš asi pravdu ale já mám muziku relativně na normální poslech takže průřez 16mm mě bohatě stací navíc když sem platil těch pár metrů tak se mě udělalo špatně :p jo ty očka tam mám a vůbec nevá že to není měď zapájet to šlo B)

jinak hodně zdaru při tahání 50mm :palec2:

omlouvám se za ten bordel v kufru nemám čas teprve se na to chystám :dj:

post-22-1168965659.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme to dneska počítali s klukama a na 2 moje zesilovače by mi stačila 1x35mm2 ale prej tam dáme 1x50mm2 aby až budu měnit zesilovače nemusel tahat nový kabely... jenže mě ty kabely výjdou na 3000,- a ještě terminály a oka a pojistky a jsem na 5 jen za kabely a příslušenství...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...