Přejít na obsah

AAA Auto


Rejpal

Doporučené příspěvky

S energetikou mám co do činění (sic ne s ČEZem) a musím částečně souhlasit - jednání se zákazníky je dost často na kol9, ale přímo o nějakých podvodech nic nevím. Co tím myslíš? Tyhle debaty o áčkách mi nějak nedávají smysl - prakticky všichni na ně nadávají, tak by mě zajímalo, jak je možné, že prodávají/vykupují takové množství aut? Asi jsou lidé dost pokrytečtí - verbálně se proti nim vymezují, ale ve skutečnosti s nimi vesele obchodují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám z AAA smíšené pocity.

Koupil jsem tam 2 auta a 2 prodal.

Nejvíce mi vadí to jednání jak tu všichni píšou...to natahování, člověk tam stráví půl dne.

Ale zase své auto prodáte a už o něm neslyšíte...já raději dostanu o něco méně, než abych to prodával soukromě a pak mě někdo otravoval kvůli nějakým závadám a v nejhorším vyhrožování soudem.

 

Na AAA stačí jednoduché pravidlo...prostě být tvrdý a neúprosný a klidně obchod nedokončit, když se vám ceny nelíbí.

Stejně vám hned někdo další den z AAA zavolá s lepší nabídkou.

 

Jinak mohu doporučit ESA...tam alespoň jednají s člověkem lépe a celý proces zabere polovinu doby co v áčkách.

 

Před cca měsícem jsem v ESA koupil OIIFL RS s 2.0TSi.

Nechal jsem si ukázat velký TP a všiml jsem si poznámky, že letos proběhla výměna podstatné části dle nějakého paragrafu.

Po mém dotazu prodejce nevěděl o co jde a ani neměl k tomu žádný záznam.

Vzhledem k tomu, že byla servisovaná u jednoho aut. prodejce, stavil jsem se u něj a na vůz se zeptal.

Na záruku tam byl měněný motor.

 

Takže ve finále spokojenost, mám RS s novým motorem a v ESA to ani nevěděli :D

Editováno: , autor: Dedek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S energetikou mám co do činění (sic ne s ČEZem) a musím částečně souhlasit - jednání se zákazníky je dost často na kol9, ale přímo o nějakých podvodech nic nevím. Co tím myslíš? Tyhle debaty o áčkách mi nějak nedávají smysl - prakticky všichni na ně nadávají, tak by mě zajímalo, jak je možné, že prodávají/vykupují takové množství aut? Asi jsou lidé dost pokrytečtí - verbálně se proti nim vymezují, ale ve skutečnosti s nimi vesele obchodují?

Třeba toto 

 

https://www.google.cz/search?q=odmen+pro+manazery+cez&oq=odmen+pro+manazery+cez&aqs=chrome..69i57.10741j0j4&client=ms-android-huawei&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#q=odmeny++pro+manazery+cez

 

Tobě to příjde normální? Elektřina drahá a oni si rozdávají takové odměny. Naštěstí už je 3 roky nesponzoruji. Možná jsem to nenapsal přesně s tím podváděním. Je to jen zlodějna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AAA mě (asi jako spoustu dalších) naštvalo tím, že prvně nabízeli velmi dobrou a pak otočili a nabídli o cca 20% míň. Auta jsme zatím prodávali vždycky v autorizovaném servisu a současná Fabia tam asi taky skončí. Už jenom kvůli tomu, že provize je asi 6% na komisi.

 

ČEZ praktiky na hraně opravdu používá, například ceníky A a B. Jenom nerozumím tomu, co to má společného s autobazarem. Moderátorovi za rozvíjení off topicu uděluji důtku. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojler: to byl "utok" na me :) to vis (pracuju tam 20 let). Woody ma asi nejaky osobni problem vuci me tak se snazi se me nejakym zpusobem dotknout... ja se tomu jen smeju a bavim:) tim koncim diskuzi.

Acka a jejich praktiky jsou zname kazdemu. Po telefonu nabidnou za auto 200 tisic a po osobni navsteve to spadne na 150 v lepsim pripade...dalsi priklad: volame na auto a kdyz prijedeme na prohlidku tak tam stoji uplne jiny vuz...co se tyce financovani tak to je kapitola sama pro sebe...a takhle bych mohl pokracovat do nedonecna. Podotykam ze to jsou moje osobni zkusenosti. Kdyz se podivate na net a na nazory jinych lidi tak si obrazek udelate samy. Samozr.ze jsou i svetle pripady... krasnou nedeli vsem i tobe Woody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojler: to byl "utok" na me :) to vis (pracuju tam 20 let). Woody ma asi nejaky osobni problem vuci me tak se snazi se me nejakym zpusobem dotknout... ja se tomu jen smeju a bavim:) tim koncim diskuzi.

Acka a jejich praktiky jsou zname kazdemu. Po telefonu nabidnou za auto 200 tisic a po osobni navsteve to spadne na 150 v lepsim pripade...dalsi priklad: volame na auto a kdyz prijedeme na prohlidku tak tam stoji uplne jiny vuz...co se tyce financovani tak to je kapitola sama pro sebe...a takhle bych mohl pokracovat do nedonecna. Podotykam ze to jsou moje osobni zkusenosti. Kdyz se podivate na net a na nazory jinych lidi tak si obrazek udelate samy. Samozr.ze jsou i svetle pripady... krasnou nedeli vsem i tobe Woody

Tak proč tam voláš, když to jsou podvodníci? Taky přeji příjemnou neděli.

Ps není to nic proti tobě, stejný názor mám i na RWE, jsou i další firmy které ojebkávají zákazníka. Jen jsem chtěl tady říct, PROČ DO TĚCH AČEK POŘÁD CHODÍTE A VOLÁTE? Máte přeci možnost výběru a můžete kupovat kdekoliv jinde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woody: protože když jsem tam byl naposledy před pěti lety tak jsem si řikal že po té době se něco změnilo tak jsem tam volal na dvojkovou Fabii pro ženu.Výsledek je popsaný výše...nakonec jsem vzal z DAS WELT Auto s roční zárukou a od prvního majitele co si kupoval trojkou Fabču :kol-47:

 

Tak jo.Jsem rád že jsme si to vysvětlili -_-  

 

Tady je vlákno tak ho koukejte občas navštívit a dát nějakou tu kritiku :) dik!

 

http://forum.skodahome.cz/topic/133344-b%C3%A9%C5%BEov%C3%A1-metla-aneb-auto-pro-%C5%BEenu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase na druhou stranu...

 

Otec měl FRS s najetými asi 30tis km, kupoval novou OIIFL Laurina a v autosalonu mu nabídli na protiúčet o dost méně, než dostal na čistém výkupu v Áčkách.

Rozdíl byl tehdy kolem 30tis.

 

Jinak mohu se zeptat moderátora tohoto fóra, proč mě napomíná z OT, když sám OT podporuje?

To, že dělá pro ČEZ přece neznamená, že bude mít na sebe jiné měřítko než na ostatní :D

Editováno: , autor: Dedek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Bojler děkuji, že to vidíš stejně. Já jen napsal svůj názor. A ne jak pišou výše, kamarád říkal a kamarád kamaráda, ale vlastní zkušenost žádná. Já ma zkušenost s oběma a říkám do áček bych šel znova k čezu ne.

Taky osobní zkušenost s oběma. První je super, když potřebuješ narychlo prodat a peníze na ruku. K druhému...no jsem jinde a jejich služby už bych asi taky znovu nevyužil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na AAA stačí jednoduché pravidlo...prostě být tvrdý a neúprosný a klidně obchod nedokončit, když se vám ceny nelíbí.

Stejně vám hned někdo další den z AAA zavolá s lepší nabídkou.

 

Toto mohu potvrdit. To se skutecne stane, problem je ze pote, co vam druhy den zavolaji s tou lepsi nabidkou a vy tam podruhe (ci potreti) pojedete, tak ti parchanti na vykupu o tom nemaji ani tuchu a vymlouvaji se, ze ten co volal byl omyl atd. A tim ze uz tam je clovek ponekolikate tak slabsi povahy proste povoli. Jedina moznost jak si nad nimi uchovat prevahu je donutit je prijet k vam domu.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj,chtěl bych poprosit o radu.Mám auto z AAA necelích pět měsíců.Kupoval jsem ho když melo najetých necelích 60tis.Teď mám najeto o 500km více a odešel my vstřikovací ventil,oprava cca 7tis.Mám nějakou šanci na reklamaci u Áček?Jak postupovat,má tu někdo zkušenosti?Díky za informaci a radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vitezslav2: To není tak jednoduché. Jednak přebíráš auto, jak je a souhlasíš s tím, že jsi se seznámil se vším (bla, bla). Často Ti AAA dá taky pojistku na poruchy po koupi. Pokud ji máš, zkontroluj si, jak dlouho platí (km a/nebo čas) a zda je díl, který se porouchal, pojistkou krytý a jak vysoké je plnění. Pokud takovou pojistku nemáš, dost těžko Ti bude AAA vycházet vstříc, protože ojeté auto je riziko pro obě strany a ani jedna strana nemá zájem to té druhé na vlastní náklady ulehčovat.

Editováno: , autor: wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že máš jejich "Carlife" pojištění. Kompletní plnění, včetně programů, které nabízí, nalezneš zde - http://www.carlife.cz/pojistne-programy

 

Pokud jde o vstřikovací ventil na Roomster, tak ten jde rozhodně sehnat levněji než za sedm tisíc.

 

A co se týče toho, jak vypadají auto v „Áčkách“... s novou generální ředitelkou se mnoho změnilo, firma se hodně otevřela a povolila mnoho relativně příjemných věcí. V jakém jiném autobazaru vám povolí vlastního mechanika, napíchnutí automobilu na diagnostiku, možnost delšího projetí auta včetně toho, že vám automobil, který je například v Plzni, připraví v Ostravě? Ono je to vždy o tom, že člověk musí trochu myslet do budoucnosti. Nejsme tady na fóru jen kvůli toho, abychom na ŠA nadávali, ale také dokázali vyhledat nějaké ty informace. Pokud je motor nebo daný typ auta nějak extrémně poruchový, vždy to tady najdete, vždy se můžete zeptat. Bohužel automechanik, ani někdo z Áček nemůže zarušit, že se auto po 500 nebo třeba 4000 kilometrech něco nerozbije. A fámy o stočených kilometrech jsou více než úsměvné. Hlavně v době, kdy v některých řídících jednotkách nejdou upravit a vedou se elektronické servisní knihy. Chce to trochu uvažovat, než vezme člověk první auto, které v AAA Auto vidí.

 

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...