Přejít na obsah

Plynová vzpěra kapoty


Luke288

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Sice po delsi dobe,ale malicko to tady ozviim..Koupil jsem tuhle vzperu Otci na O2 a asi jako jedinej z vas,sem (sme) nasrani..Za prvy (a to mi prislo divny uz po rozbaleni) jsem vzperu zatlacil rukama-ani jsem ji nemusel opirat o sem-coz se mi u Inxxu,co mam na sve OI nepodarilo ani nahodou..Z toho tedy vyplyva,ze kapotu ani nudrzi otevrenou,a ani ji nezvedne..A za druhy,je nejaka moc dlouha,ze kapota nejde dovrit ani hovno..Nejvic to jde zavrit takhle..Pak uz je vzpera na doraz a vyhyba se klouhek v blatniku resp ten sroub..

Tady pridavam ilustracni foto,jak jde kapota maximalne zavrit... :wacko: v pondeli okamzite volam do Revnicova..

post-1427-1208036584_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadoraz..jestli vidím dobře, tak má ještě rezervu, spíš bych viděl problém v té pístnici. Jinak proč myslíš jediný nespokojený? já ji taky musel měnit, měl jsem pístnici přidřenou, bych musel kapotu zlomit a stejně bych to nezavřel. Poslali jinou a paráda..stačí se pročíst zpátky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadoraz..jestli vidím dobře, tak má ještě rezervu, spíš bych viděl problém v té pístnici. Jinak proč myslíš jediný nespokojený? já ji taky musel měnit, měl jsem pístnici přidřenou, bych musel kapotu zlomit a stejně bych to nezavřel. Poslali jinou a paráda..stačí se pročíst zpátky..

No,nadoraz...Opravdu vic nejde ani prd...Kdyz dojede do tehle polohy,tak je slyset,jak narazi..A bylo videt,jak na kloubek v blatniku uz tlaci a vyvraci ho..

Jj procital jsem to zpatky,projel jsem vsechny strany.. ;) Tve odpovedi me tady taky uklidnily a doufam,ze jejich reakce na mou reklamaci bude stejna,jako na tvou.

Myslel jsem to tak,ze jsem spis jediny nespokojeny,co se montaze tyce.. ;) Jinak vsechny ostatni reakce a odpovedi tady mi prijdou vesmes kladne a "zavani spokojenosti"... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tou rezervou mám na mysli to, že mně, tuším, zajede až skoro ke kloubku, což u tebe vypadá, že by měla ještě jít. Proto bych řekl, že je problém v ní. navíc by měla jít celkem ztuha, třeba proti zemi, když se o ní opřeš.. Určitě tam zavolej, v mém případě ani nečekali, až ji pošlu zpátky, hned ji poslali oni a já až potom..takže v podstatě taky spokojenost. Stát se může, že je to zmetek. Dej vědět, jak dopadneš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tou rezervou mám na mysli to, že mně, tuším, zajede až skoro ke kloubku, což u tebe vypadá, že by měla ještě jít. Proto bych řekl, že je problém v ní. navíc by měla jít celkem ztuha, třeba proti zemi, když se o ní opřeš.. Určitě tam zavolej, v mém případě ani nečekali, až ji pošlu zpátky, hned ji poslali oni a já až potom..takže v podstatě taky spokojenost. Stát se může, že je to zmetek. Dej vědět, jak dopadneš

Jo jo pochopil jsem to..Vypada to,jako ze ma jeste misto,ale uz byla nadoraz.. :( Urco je problem v ni..Ani kapotu neudrzi,jak jsem psal..Zrovna tak,jako moje male Inxxy,ktere jsem ani proti zemi znezmackl.. :)

Jasne,muze se to stat..Jinak dneska jsem tam volal a zatim jednani v pohode..Prej at si nalakovane dily necham u sebe a poslu jim jen samotnou vzperu,coz je super.. ;) Tak uvidime,jak se zachovaji dale..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo pochopil jsem to..Vypada to,jako ze ma jeste misto,ale uz byla nadoraz.. :( Urco je problem v ni..Ani kapotu neudrzi,jak jsem psal..Zrovna tak,jako moje male Inxxy,ktere jsem ani proti zemi znezmackl.. :)

Jasne,muze se to stat..Jinak dneska jsem tam volal a zatim jednani v pohode..Prej at si nalakovane dily necham u sebe a poslu jim jen samotnou vzperu,coz je super.. ;) Tak uvidime,jak se zachovaji dale..

Nevim jak velkej jses silak, ale ja ji rukou nezmacknul! :D Navic v tehle poloze co jsi vyfotil uz vzpera zabira a kapotu sama otevre. Takze rychle s ni zpatky do Milotecu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč to před odesláním nezkontrolujou, když to stejně pak v pohodě vyreklamujou a pošlou novou, ubylo by jim starostí :p

Když jsem to svého času řešil já, tak mi v Řevničově vysvětlovali, že ty vzpěry nejsou jejich, že je nakupují od dodavatele v SRN, takže oni to taky neřeší, prostě to přepošlou dál jemu. tak proto to možná nekontrolují, asi mají takovou smlouvu, že to není problém takhle řešit. Každopádně přístup měli super..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nehledě na to, že je vzpěra fakt na nic... kolikrát jdu za rok do motorovýho prostoru? párkrát dolejt vodu do ostřiků, zkontrolovat olej... což? ;)

Já tam lezu vždy, když ještě myju auto..pěkně ošetřit černé plasty v motoru :p No a proč se pořád píchat tím drátem do očí, ta vzpěra je hodně luxusní doplněk ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...