Přejít na obsah

reset autorádia


Doporučené příspěvky

mám jeden dotázek. Mám nové autorádio JVC kd-g722 a obecně předem můžu říct, že je bezvadné.. slušnej tuner, dobrej zvuk, bohaté funke.

Ale co mě naprosto zničilo a odrovnalo, že když se sundá čelní panel, tak se rádio resetu, smažou se všechna osobní nastavení, jediné zůstanou uložené rádia. Ani cd nezačne po znovu zapnutí hrát od stejného místa.

Je tohle obecně normální i u ostatních autorádií, nebo prostě JVC na tohle vůbec nemyslelo. Shit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, chtěl jsem jen slyšet, jestli když máte odnímatelnej panel, jestli vám pak zůstávaj uložená všechna osobní nastavení, jako vyvážení zvuku atd... (nemyslím uložená rádia).. a jestli se cd pouští i po vyjmutí panelu od stejného místa.. Ď

Editováno: , autor: luckyluck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebude to tím že máš špatně + to znamená trvalých +12V (paměť) a spínaných +12V každé rádio to má jinak chce to jen vyzkoušet B)

njo, třeba to tak bude, já auto elektrice fakt nehovím, ale jak to, že paměť pro rádia zůstane? .. to by se pak mělo smazat vše, ne?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jj přesně jak píše NOS.Máš pravěpodobně napájecí kabely tak jak u orig. rádia.Fabie má na ISO konektoru pin č.4 spínané +12V a na pin č. 7 stálé.Tyto mezi sebou přehoď .Na rádiu máš dva kabely, žlutý (stálé+12V) a červený (memory) ty se spojí pomocí dutinek na kabelech a vyjdou v jeden na pin č. 7

Při této instalaci ti ale nebude rádio reagovat na vypnutí zapalování takže rádio bude hrát dál a musíš ho vypnout zvlášť.

Pokud ho chceš vypínat pomocí klíčku tak je nutné přepinovat konektory č.4 a 7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, díky moc. Jsem dostal spásnej nápad, hi, a zjistil jsem, že stejně se to projevuje, i když pouze vypnu zapalování a nechám panel kde je, tudíž doufám, že mám opravdu jen blbě ten proud.

nevíte, kde mi to v Praze udělaj bez čekání, abych se v tom nemusel hrabat a hlavně to měl pořádně, nechci si tam jen natahovat můstek mezi těma dvěma káblama?:: díky ještě jednou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
hele, díky moc. Jsem dostal spásnej nápad, hi, a zjistil jsem, že stejně se to projevuje, i když pouze vypnu zapalování a nechám panel kde je, tudíž doufám, že mám opravdu jen blbě ten proud.

nevíte, kde mi to v Praze udělaj bez čekání, abych se v tom nemusel hrabat a hlavně to měl pořádně, nechci si tam jen natahovat můstek mezi těma dvěma káblama?:: díky ještě jednou..

Mustek neni potreba, staci vypichnout piny a prehodit. Muzu ti dat kontakt na nekoho v Praze ale kdyztak mi napis na mail, nechci sem verejme psat jeho tel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...