Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

každopádně pokud sháníš kola a nelíbí se ti od škodovky, tak se zkus podívat na vw seat audi nebo porsche, všechny mají stejnou rozteč, musíš jenom hledat 5x112, třeba najdeš nějakou alternativu, já jsem našel od VW z passata 7,5J x 17 ET47 a je to tak akorát. Na zadní kola dám možná časem podložky 10 mm, ale zatím to neřeším..teď mám na programu úplně jiný věci než podložky :kol-31:

Editováno: , autor: lojzahlina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně pokud sháníš kola a nelíbí se ti od škodovky, tak se zkus podívat na vw seat audi nebo porsche, všechny mají stejnou rozteč, musíš jenom hledat 5x112, třeba najdeš nějakou alternativu, já jsem našel od VW z passata 7,5J x 17 ET47 a je to tak akorát. Na zadní kola dám možná časem podložky 10 mm, ale zatím to neřeším..teď mám na programu úplně jiný věci než podložky :kol-31:

Porsche maju 5x130 mm, pokial sa nic nezmenilo...to by musel este pouzit 2 cm podlozky na zmenu na 5x112

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přispěji svou troškou do mlýna. Mě se líbí LUXON Antracit bohužel jsou jen v 18" takže jsem sehnal levné-ohrané, ale podle mého názoru elegantní a nestárnoucí PEGASUSY. Jinak podle mého na každé barvě vozu vyniknou trochu jinak. Na pastelově modré úplně zaniknou na červené a černé zase vyniknou atd....

post-53999-0-22696900-1334168175_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam s nema jen problemy, uz jsem se jich chtel zbavit. Chtel jsem 17", a manzelka me to rozmluvila :-). Koupil jsem minulej rok na ne letni pneu a pak jsem radsi zimni koupil plechove 16" . 18" pneu jsou drahe.Auto je s nema strasne tvrde, bohuzel bydlim na miste,kde jsou spatne silnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...