Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

Ano - auto pocitově ztuhne a cítíš víc rázů od našich "kvalitních" silnic. Pokaždé ten rozdíl poznám : na zimu mám 16" a na léto 17".

Ale jak píše Sniper_2003 výhodou je : větší stabilita v zatáčkách, lepší ( ostřejší ) reakce na pohyb volantu a samozřejmě design ( hezčí pro oko ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně pokud chce být člověk v klidu.Tak musí mít ET i šířku disku (v mém případě 6 nebo 6.5J) stejné jako v TP. Sháním právě nějaké pěkné 16" na léto. Ale nechci kalsické škodovacké.vzdy nejaké hezké co se mi líbí mají jiné ET.

Chápu teda dobře když mám na 16" kola ET50 a budu mít na autě ET48 (zanedbatelný rozdíl) tak pojištovna nebude plnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim. Já mlě už nehodu,ale nikdo mi na kola nekoukal..

Tak to jsi měl velké štěstí. Vím o případech kdy pojistné plnění nebylo vyplaceno z důvodu nepoužití kol shodné s VTP. 

 

Každopádně pokud chce být člověk v klidu.Tak musí mít ET i šířku disku (v mém případě 6 nebo 6.5J) stejné jako v TP. Sháním právě nějaké pěkné 16" na léto. Ale nechci kalsické škodovacké.vzdy nejaké hezké co se mi líbí mají jiné ET.

Chápu teda dobře když mám na 16" kola ET50 a budu mít na autě ET48 (zanedbatelný rozdíl) tak pojištovna nebude plnit?

Ze svého pohledu to vidím na tyto 3 varianty:

 

1. Dáš si tam kola která se ti líbí a mají jiné ET popřípadě rozměr disku - a budeš spoléhat, že se na to nepřijde - nepříjemný pocit co když...........

2. Dáš si tam kola která se ti líbí a mají jiné ET popřípadě rozměr disku - a necháš si to dopsat do VTP ( legalizace) - trochu složitější

3. Dodržíš parametry, které máš mít a nemusíš se ničeho bát či se večer ze spaní odkopávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sniper_2003 Jo rozuímím ti. Spíš mi šlo o to,že když má člověk jiné rozměry v palcích než má v TP je to hned jasný,ale třeba to ET mám mít 50 a bylo by to ET48 taky pruser kvuli kterymu by pojistovna řešila?

Noa co se týká šířky ráfků to taky nemusí videt když je to zevntřii kola ne? třeba já mohu mít 6 nebo 6.5 J a měl bych 7 . Tak ten samej průser?

 

Mě se líbí disky tohohle typu ale ET40. Jo když hledám nejaky pekny lestený tak fakt nemají ET50.

 

tyto http://www.mojeelektrony.cz/lantisi-289-6.5x16-5x112-et40-66.6-cerny-lesteny.html

Editováno: , autor: celeston
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute chcem sa pochvaliť mojim tátošom resp. kolami :kol-138: pôvodne som mal na nej original R17 Pegasus ktore som nechal na zimu a na leto som kupil BBS Ch R18 ktore som mometálne už tiež predal a chystám sa kupiť niečo nove oku možno viac lahodné :kol-16:

 

post-86036-0-53438700-1386194286_thumb.j

post-86036-0-35448400-1386196290_thumb.j

post-86036-0-34724500-1386233180_thumb.j

post-86036-0-37826200-1386240291_thumb.j

post-86036-0-96762900-1386242137_thumb.j

post-86036-0-82936300-1386242231_thumb.j

Editováno: , autor: pa.tri.ck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak 100 ludí 100 chutí rozmýšlam zase nad nejakými diskami s audi :).  A čo sa tíka zimi myslím si že by si nemal nejak extra problem lebo som zo SR z časti kde by sakra vela snehu :o a zatial som sa vždy dostal tam kde som potreboval aj ked niekedy to bolo nedalo sa šmýkalo sa :D ale tam by ani 16 alebo 15 nepomohli. :kol-124:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...