Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Luxony som videl na Superbe a sú to úpne obyčajné kolá,možno trochu pripomínajú Sputniky,ale tie sú aspoň pekne opracované,ale Luxony pôsobia surovo v a hlavne nešportovo,čo sa Zenitom uprieť nedá.Skôr by som Zenithy nazval Spider II.

Ak si ich toľko ľudí kúpi,čo si kúpilo Zenithy,tak potom budeme môcť ich so Zenitmi porovnávať,ale už teraz idú reči,že "zase luxony".Takže hlášky typu chudobný príbuzný.....jednoducho to je aj škoda komentovať je iba tvoj subiektívny názor.

Editováno: , autor: CS101
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luxony som videl na Superbe a sú to úpne obyčajné kolá,možno trochu pripomínajú Sputniky,ale tie sú aspoň pekne opracované,ale Luxony pôsobia surovo v a hlavne nešportovo,čo sa Zenitom uprieť nedá.Skôr by som Zenithy nazval Spider II.

Ak si ich toľko ľudí kúpi,čo si kúpilo Zenithy,tak potom budeme môcť ich so Zenitmi porovnávať,ale už teraz idú reči,že "zase luxony".Takže hlášky typu chudobný príbuzný.....jednoducho to je aj škoda komentovať je iba tvoj subiektívny názor.

No asi nie si casto na fore...Skus sa tu porozhliadnut, kolkokrat tu uvidis "UZ DALSI SO ZENITHMI" lol

A nikdy by som netvrdil, ze Luxony su horsie opracovane ako Sputnik...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale koľko tých Zenitov je?A stále majú vysokú cenu.Tie Luxony by som dal tak na nejakú klasickú lepšiu verziu,ale na RSO sa nehodia.

Foto len tan na porovnanie,Zenithy sú proti ním umelecké dielo.Mohol by niekto povedať,že v jednoduchosti je krása.Ano,ale určite nie na RS.

Čo mi na tých luxonoch naživo vadilo bola hrúbka tých lúčov.Ak ich je tak veľa,mali by byť tenšie.

Ale rozhodne sú aj krajšie disky ako Zenithy

post-28862-1251409649_thumb.jpg

Editováno: , autor: CS101
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...