Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

Dneska jsem z lipska pribez tyhle fotky, akorat jsem to nevyfotil na cely octe, ale nevypadaly na ni vubec spatne

, jsou to 18´´

post-6554-1208101616_thumb.jpg

Myslis treba takhle nejak,ze jsi to nevyfotil..? lol lol Jinak jsou to Borbety se skodovackym znakem a na aute byly jako ze Original Zubehör... :wacko:

post-1427-1208171637_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou, tak nechám Zenithy, š těch co jsi sem dal, jsou akorát ty první dobrý (AUDI), ale i tak RS nesluší nic víc jak Zenithy (samozřejmě je to můj skromnej názor)

Jj ty RS4 replika se mi taky hodne libi.... :)

No Zenithy..Jako kola jsou to pekny,ale jde o to,ze jsou tam jen 17",coz je malo.. :( Tak je potreba zmeny... :) Ale i tak diky za Tvuj nazor.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cerny na cerny asi moc ne. Tyhle by sli spis k ty Tvoji na cervenou! :p

Vcera prodavali na ebay z RS4 chromovany a ty byly... :palec2:

Ja myslim ze by tycerny na cerny nevypadaly spatne pokud budou aspo n veprostred stribrny, treba nez jsem koupil origo skodovacky tak se mi libily takovy do seda 5 paprscity Ronaly ted si nevzpomenu na nazev, videl jsem je v CH na OCte cerny a vypadaly hodne slusne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ono na tom auto ale vypadaly luxusne, teda aspon me se hrozne libily, nemas fotku i ze strany??? Treba je to nemecke zubehor origo :)

JO jo slusely ji..Me se mozna vic libily z druhy strany ty bez toho cernyho..Asi to bude v nemecku origo zubehor.. :)

A jestli jsi si vsim na ty cerveny fabii o kousek vedle,tak ta mela na jedny strane nazuty AEZ Xylo a na druhy strane Enzo H - oboji 17" a prej taky original zubehor.. :D

post-1427-1208257066_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cerny na cerny asi moc ne. Tyhle by sli spis k ty Tvoji na cervenou! :p

Vcera prodavali na ebay z RS4 chromovany a ty byly... :palec2:

Jako ono cerny kola na cerny auto..To neni spatny..Po praze jezdi jedno cerny STI na cernejch OZ Ultraleggera a z toho uchcavam... :)

Jinak koukni na skodikovy fotky ze zimy,kdy mel jeste cerny spidery Kuba na Octe..Taky vypada paradne... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO jo slusely ji..Me se mozna vic libily z druhy strany ty bez toho cernyho..Asi to bude v nemecku origo zubehor.. :)

A jestli jsi si vsim na ty cerveny fabii o kousek vedle,tak ta mela na jedny strane nazuty AEZ Xylo a na druhy strane Enzo H - oboji 17" a prej taky original zubehor.. :D

To sjem si nevsimnuul, ale koukam ze jsi to fotil zrovna kdyz tam byl poradnej natresk kolem Octavky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...