Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Nazdar kucí,

omlouvám se a sypu si popel na hlavu, ale každý kdo tu zveřejněnou sz četl (nevím proč se to jmenuje SOUKROMÁ zpráva :doh), pochopí, že jsme nechtěl shodit ani Jihočechy ani Ústečáky, k obou svým způsobem patřím a sympatituji s nima, spíš jsem chtěl upozornit na problém fóra...

Můj názor je už měsíce stejný, nevidím problém v pokecu tady, na technický běh fóra to nemá vliv ať je to tady nebo jinde, kdo sem chodí tak o srazu ví a když přijde ěnkdo nový, rychle se dostane do obrazu - zdemar by mohl říct...

Jediné co se mi zdá rozumné píše Igor, ale jinak Hospoda ani lampárna na tohle není (stejně jako Fabia/Ostatní není na srazy, málokdo ho tam bude hledat..)

Takže se vám všem omlouvám, rundu u mě samozřejmě máte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám iný návrh - tu zostanú len info o zrazoch + foto. V zrazoch sa ale spraví nové subfórum nazvané "Pokec k zrazúm" (u s krúžkom bohužiaľ nemám na klávesnici) a v ňom budu voľné pokecy k zrazom... Bude to tak na jednom mieste pod Zrazmi. Lampárna je podľa mňa ďaleko a nejak sa to tam nehodí.

Jojo, tohle je zřejmě to nej řešení, mohlo mě to napadnout, nicméně pod tíhou diskuze už jsem asi byl i trochu zaujatej a navíc jako moderátor novou sekci dělat nemám jak, to lze jedině z pozice admin, takže by to stejně bylo na někoho z adminů. Ještě jednou tedy, dávám :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejen to geo:

to je jako přesně vono, kdejakej nýmand, co nepobírá příspěvky druhejch tady vyhrožuje, bu bu bu.. doma to nerozhodne ani o přepnutí kanálu na tv a tady se to pak seberealizuje lol

tak sem rád, že jsi nám vylil srdíčko, jak to máš doma ty :D

ale je fakt, že někde se s tou politickou karierou musí začít.. Von ten Standa Gross taky musel začínat na dráze vot píky..

hele vy tady na tom vašem jihu si dělejte komedie jaký chcete ale nechte sever na pokoji.., to je furt něco na tom jihu.. Jihočeský matky strašej s Temelínem, otcové s revolucí na clubu.. :prc:

to octaviaman: myslím, že ti chybí v popisu seriovky jeden kód.... IQ00 :smich:

to pé dva em: a jak to tak sleduju, tak se úspěšně s Jiříkem peru vo první místo v lovení bobříka trapnosti.. :kol-37:

momentálně s rezervou vedeš i v žebříčku imbecility příspěvků a nevim, co máš za problém s místníma, kteří se narozdíl od vás aspoň zapojili do debaty a až na pár výjimek se to řešilo relativně korektně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar kucí,

omlouvám se a sypu si popel na hlavu, ale každý kdo tu zveřejněnou sz četl (nevím proč se to jmenuje SOUKROMÁ zpráva :doh), pochopí, že jsme nechtěl shodit ani Jihočechy ani Ústečáky, k obou svým způsobem patřím a sympatituji s nima, spíš jsem chtěl upozornit na problém fóra...

Můj názor je už měsíce stejný, nevidím problém v pokecu tady, na technický běh fóra to nemá vliv ať je to tady nebo jinde, kdo sem chodí tak o srazu ví a když přijde ěnkdo nový, rychle se dostane do obrazu - zdemar by mohl říct...

Jediné co se mi zdá rozumné píše Igor, ale jinak Hospoda ani lampárna na tohle není (stejně jako Fabia/Ostatní není na srazy, málokdo ho tam bude hledat..)

Takže se vám všem omlouvám, rundu u mě samozřejmě máte...

Je hezký, že jsi zareagoval, ale proč až teď?

Pokud jsi mi tu SOUKROMOU zprávu poslal jako upozornění na problém, opravdu nevím, proč jsi moderátor. Sice máš opravovat hlavně pravopis, ale ty máš chyby i v tvé zprávě nahoře... Mohl jsi si odpustit zjevně sarkastickej tón a hlavně, jako "mod" jsi mohl na problém lidi tady a v Ústí upozornit sám s odkazem na fungování Letky, ne? Takže jsem rád, že tu ta SZtka visí a lidi si to porovnají.

Tady to není o názoru jestli pokec ve srazech je nebo není ok, jmenuje se to tu Srazy a akce, a o tom, že se tady bude plkat, tu nic nevidím...

Jak jsem už psal, Igor má nejlepší řešení, nicméně to bude pořád na hraně, ruku na srdce, spousta příspěvků je opravdu naprosto mimo tuhle sekci.

Fabia/Ostatní - Pokud máš na mysli akci na Černém Mostě, tak tam si myslim, že měli akorát dát info o datu a místu sem, ale v principu se chovali ok, protože 99% postů tam je jen plky okolo, což sem opět nepatří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám iný návrh - tu zostanú len info o zrazoch + foto. V zrazoch sa ale spraví nové subfórum nazvané "Pokec k zrazúm" (u s krúžkom bohužiaľ nemám na klávesnici) a v ňom budu voľné pokecy k zrazom... Bude to tak na jednom mieste pod Zrazmi. Lampárna je podľa mňa ďaleko a nejak sa to tam nehodí.

Jojo, tohle je zřejmě to nej řešení, mohlo mě to napadnout, nicméně pod tíhou diskuze už jsem asi byl i trochu zaujatej a navíc jako moderátor novou sekci dělat nemám jak, to lze jedině z pozice admin, takže by to stejně bylo na někoho z adminů. Ještě jednou tedy, dávám :palec2::)

Já s tím taky souhlasím ...lepší než kdyby jeden pokec bal v hospodě a druhý v lampárně. Když se vytvoří nědo pro pokec srazů bude to urovnanější.

Jenom by mě zajímalo proč to nešlo když jsme o to žádali v Letce??? Taky sme to navrhovali.

Je vidět že Igor tu má slovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím taky souhlasím ...lepší než kdyby jeden pokec bal v hospodě a druhý v lampárně. Když se vytvoří nědo pro pokec srazů bude to urovnanější.

Jenom by mě zajímalo proč to nešlo když jsme o to žádali v Letce??? Taky sme to navrhovali.

Je vidět že Igor tu má slovo :)

Upřímně, pro Letku samotnou to smysl nemělo, ale pokud se tu objeví víc takových, už je to jiná. A samo, že Igor jako Admin tu má slovo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím taky souhlasím ...lepší než kdyby jeden pokec bal v hospodě a druhý v lampárně. Když se vytvoří nědo pro pokec srazů bude to urovnanější.

Jenom by mě zajímalo proč to nešlo když jsme o to žádali v Letce??? Taky sme to navrhovali.

Je vidět že Igor tu má slovo :)

Upřímně, pro Letku samotnou to smysl nemělo, ale pokud se tu objeví víc takových, už je to jiná. A samo, že Igor jako Admin tu má slovo :D

Mslím tedy že by bylo snažší to tady nechat tak jak to je ...a vytvořit spáše tedy sekci na fotky a stručné informace o srazu. Každý kdo by tam chtěl mít jakoby "nástěnku" by si jí tam udělal a tady by se jenom kecalo tak jak se kecá teď. Jenom by se to tedy jmenovalo jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím taky souhlasím ...lepší než kdyby jeden pokec bal v hospodě a druhý v lampárně. Když se vytvoří nědo pro pokec srazů bude to urovnanější.

Jenom by mě zajímalo proč to nešlo když jsme o to žádali v Letce??? Taky sme to navrhovali.

Je vidět že Igor tu má slovo :)

Upřímně, pro Letku samotnou to smysl nemělo, ale pokud se tu objeví víc takových, už je to jiná. A samo, že Igor jako Admin tu má slovo :D

Mslím tedy že by bylo snažší to tady nechat tak jak to je ...a vytvořit spáše tedy sekci na fotky a stručné informace o srazu. Každý kdo by tam chtěl mít jakoby "nástěnku" by si jí tam udělal a tady by se jenom kecalo tak jak se kecá teď. Jenom by se to tedy jmenovalo jinak.

:palec2: SRAZY & AKCE - HOSPODA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím taky souhlasím ...lepší než kdyby jeden pokec bal v hospodě a druhý v lampárně. Když se vytvoří nědo pro pokec srazů bude to urovnanější.

Jenom by mě zajímalo proč to nešlo když jsme o to žádali v Letce??? Taky sme to navrhovali.

Je vidět že Igor tu má slovo :)

Upřímně, pro Letku samotnou to smysl nemělo, ale pokud se tu objeví víc takových, už je to jiná. A samo, že Igor jako Admin tu má slovo :D

Mslím tedy že by bylo snažší to tady nechat tak jak to je ...a vytvořit spáše tedy sekci na fotky a stručné informace o srazu. Každý kdo by tam chtěl mít jakoby "nástěnku" by si jí tam udělal a tady by se jenom kecalo tak jak se kecá teď. Jenom by se to tedy jmenovalo jinak.

:palec2: SRAZY & AKCE - HOSPODA

Jasně ..něco takového :)

POKEC O SRAZECH S OT: Tam by se dělo to co se děje tady

POKEC O SRAZECH BEZ OT: Tam by bylo něco jako je teď udělaná letka tady ve srazech. První strana informace o aktualním srazu ..fotky a krátké komentáře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo mě zná, ví že sem si tady dělal legraci se vším, co jsem napsal. Že jsem imbecil neni nic nového, no každej holt nemůže mít IQ Einsteina.. Takže končim rušim, už to tady nesleduju..

Mějte se a smějte se a fakt mě mrzí, že jsem se nechal do týhle mediální mr...ky nechal vtáhnout.. Ivánku kamaráde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TY KRÁÁÁÁVO,,,to je marast,,,takhle to tady zadělat OTčkama,,,,, :wacko:

Michalovi "děkuji" za starost... lol

Peťovi děkuji za uveřejnění "práskače"... :palec2:

Ostatním něděkuji, ani mě nebavilo všechno to řešení o přesunu číst,, :ph34r: ,prostě to někam hoďte a když to nebudu moct najít, tak to číst nebudu....B)

Se těšim na sraz :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oggy: to už je na vás, kam se posunout (Lampárna vs Hospoda), mám za to, že se v klidu domluvíme do konce týdne, ne? :)

Jinak v základu má mischicka pravdu, tohle není ta správná sekce na takovýhle diskuze mimo téma, jen to on, jako moderátor mohl začít řešit už sám a nepsat mi SZ ve zvláštním znění co s tím já jako moderátor míním udělat, navíc když tu sám v rámci OT diskutuje.

Jelikož z jihočechů mám dosaženou v základní vojenské službě nejvyšší hodnost ( mimo jiné jsem nejsilnější, nejchlupatější a nejvíc vymetám putyky) pasuju se tímto na PŘEDSEDU jihočechů a na své triko navrhuji přesun do lampárny. Ostatní se mnou budou určitě souhlasit a neopováží si mě kritizovat. Takže P2M to tam prosim tě přesuň.

Zdravim, pane kolego predsedo :) (.....asi jsem presnej opak...jsem nejslabsi,oholenej a moc nepiju)....

Myslim, ze jste se rozhodli dobre....urcite vis, jak to ted funguje v Letce (Srazy vs. Hospoda)....vsichni jsou "spokojeny", vc. P2M...a co se tyka SZ mischicky => urcite to nemyslel spatne...a uz vubec nijak osobne proti vam...

Takze vam preji mnoho stranek plnych OT a skodovkam ZDAR ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, pane kolego predsedo :) (.....asi jsem presnej opak...jsem nejslabsi,oholenej a moc nepiju)....

Myslim, ze jste se rozhodli dobre....urcite vis, jak to ted funguje v Letce (Srazy vs. Hospoda)....vsichni jsou "spokojeny", vc. P2M...a co se tyka SZ mischicky => urcite to nemyslel spatne...a uz vubec nijak osobne proti vam...

Takze vam preji mnoho stranek plnych OT a skodovkam ZDAR ;)

Jo jo ..to je náš předseda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TY KRÁÁÁÁVO,,,to je marast,,,takhle to tady zadělat OTčkama,,,,, :wacko:

Michalovi "děkuji" za starost... lol

Peťovi děkuji za uveřejnění "práskače"... :palec2:

Ostatním něděkuji, ani mě nebavilo všechno to řešení o přesunu číst,, :ph34r: ,prostě to někam hoďte a když to nebudu moct najít, tak to číst nebudu....B)

Se těšim na sraz :aggressive:

to jsi celý ty! :)

samozřejmě ti pošleme odkaz kde se pohybujeme,ale ty to tu stejně nečteš,prostě na nás jaksi dlabeš :):aggressive:

ale jestli se tu dokoná nějaký datum srazu tak tě jistě pozveme!čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se tu zase jen mele o ničem a jak oggy dal jasně najevo,tak datum dohodnutý aspon na 50% se blíží,takže se koukejte vyjadřovat k onomu datu holomci :)

Já tedy s datem 8.12.2007 souhlasím

toho dne by se mohlo udělat zase nějaké to svezeníčko,ale nemůžete se dohodnout kde,tak já bych vyrazil o5 do Bechyně na letiště,kde by tedy mimo jiné mohla být i nějaká ta jízda zručnosti(zkusím zajít na signistav jestli by půjčily nějaké kužele),udělal by se nějaký ten slalom,couvání mezi kužele podle zrcátek,sprintík atd.co vymyslíte ještě k tomu,já bych si z dovolením vzal o5 funkci dokumentace,mohli bychom pak vlítnout do tý hospody kde už jsme byly,dáme třeba kulábr,boulec,pokec,jídlo pití(mitfára výhodou - já asi mít budu)pak přesun do Budějk kde by se to zvrhlo v chlastací orgie,kde kdo přespí si vyřeší sám,já nemůžu nikoho pozvat,je mi líto,nakonec zřejmě budu mít mitfáru,tak nabízím svou octu jako taxi samosebou gratis!

pro úplnost svého příspěvku dodávám že by sme se toho 8.sešli ve 12:30 u výstaviště jako již 2x,je to tam takové ideální!

ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se tu zase jen mele o ničem a jak oggy dal jasně najevo,tak datum dohodnutý aspon na 50% se blíží,takže se koukejte vyjadřovat k onomu datu holomci :)

Já tedy s datem 8.12.2007 souhlasím

toho dne by se mohlo udělat zase nějaké to svezeníčko,ale nemůžete se dohodnout kde,tak já bych vyrazil o5 do Bechyně na letiště,kde by tedy mimo jiné mohla být i nějaká ta jízda zručnosti(zkusím zajít na signistav jestli by půjčily nějaké kužele),udělal by se nějaký ten slalom,couvání mezi kužele podle zrcátek,sprintík atd.co vymyslíte ještě k tomu,já bych si z dovolením vzal o5 funkci dokumentace,mohli bychom pak vlítnout do tý hospody kde už jsme byly,dáme třeba kulábr,boulec,pokec,jídlo pití(mitfára výhodou - já asi mít budu)pak přesun do Budějk kde by se to zvrhlo v chlastací orgie,kde kdo přespí si vyřeší sám,já nemůžu nikoho pozvat,je mi líto,nakonec zřejmě budu mít mitfáru,tak nabízím svou octu jako taxi samosebou gratis!

pro úplnost svého příspěvku dodávám že by sme se toho 8.sešli ve 12:30 u výstaviště jako již 2x,je to tam takové ideální!

ahoj

Tomu rikam slovo chlapa...S timhle plne souhlasim! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...