Přejít na obsah

Jednotky multif.volantu


cosby

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ahoj kluci, mám Oktu r.v.06 ,má prý dodělávaný tempomat. A já jsem si teď koupil MF volant vč.nového mf kabelu. Dál jsem to známému on mi ho vyměnil,ale dál nic :feve: takže mi stejně nefunguje,prý to nakódovat neumí.

Není tu někdo z Prahy kdo by se mi na to některý večer nepodíval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

PROSÍM O RADU!

Jsem z toho trochu mimo tady...Mám OII 05, podvolantovou jednotku 1K0 953 549 AF, v autě mám tempomat, nový multi.volant z nové verze Octavie (prozatím nefunkční multifunkce ) a chtěl bych ještě koupit maxidot.

Poradí mi někdo jakou podvolantovou jednotku potřebuju aby uměla vše bez problému? A ještě kde jí sehnat :D

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám na Vás dotaz. Mám vůz VIN TMBGE61Z582210643. Zakoupil jsem nový 4 ram. multifunkční volant a nový kabel. sv.azek pro jeho připojení. Potřebuji vědět jakou mám zakoupit řídící jednotku, aby mi volant fungoval. Zkoušel jsem řídící jednotku 1K0953549 AQ nefunguje.Musím jednotku překodovat? POZOR jednotka označená AQ se objevuje ve výčtu jako jednotka podporující, ale i nepodporující multifinkční volant

Moje auto má- Kroužek vypínací se sběrným kroužkem 1K0959653 C. Díky za odpověď.ricco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám multifunkční volant myslím před face. Díky za odpověď. ricco

- multifunkční volant 3U0419091P s jednotkou 3U0958542 A

- Kroužek vypínací se sběrným kroužkem 1K0959653 C

- podle ETKY můj vypínací kroužek 1K0959653 C umí komunikovat s 3-mi ŘJ

1K0953549 E, F, G, přičemž pouze 1K0953549 G je pro multifunkční volant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K autu bez multif. volantu jsem dokoupil multifunkční volant Auto O2 je zakoupeno 1. 8. 2008, v autě původně byl

- MODUL ELEKTRONICKY 1K0953549 BN (ten ETKA nanajde)

- Kroužek vypínací se sběrným kroužkem 1K0959653 C

stím, že nyní nově mám v autě:

- multifunkční volant 3U0419091P s jednotkou 3U0958542 A

- podle ETKY můj vypínací kroužek 1K0959653 C umí komunikovat s 3-mi ŘJ 1K0953549 E, F, G, přičemž pouze 1K0953549 G je pro multifunkční volant, ale mám možnost nakouknout jen do starší etky 2007. Auto je zakoupeno 1. 8. 2008, vzhledově vnějškem podle světel není Face lift. Volant jsem vyzkoušel v jiné starší O2 (prohodili jsme volanty a fungoval). Problém je, že již druhý prodejce mi našel podle VIN kódu, že mám mít ŘJ 1K0953549 CC což je na O2FL.

Když danou novou jednotku připojím půjde něco na volantu? Houkačka, rádio nejde přes volant ovládat, svítí kontrolka prokluzu a volantu nebo půjde vše až po nakodování? Mě po vrácení původní ŘJ zpět a po pomalém projetí a otočení volantem na plný rejd se původní ŘJ nakalibruje sama a jde servo, z budíků zmizí přestane svítit kontrolka prokluzu kol a volant airbag. Vše jako před tím.

Musím do servisu na diagnostiku a zkusit to nakodovat, dřív z těch funkcí nic nepůjde? Díky za odpověď ricco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.Vím,že už o multifunkčích volantech je tady toho napsáno hodně ale stejně žádám o pomoc. Vyměnil jsem na své oct.II face r.v.2009 nemulti. volant za multifunkční plus jsem tady vyčetl,že se musí vyměnit podvolantovka. Vymontoval jsem tedy svou podvolantovku CN,pravou páčku s ovládáním PP a namontoval místo toho podvolantovku CH a čistou páčku bez ovládání PP. Po dokončení všeho jsem zapnul zapalování a na přístrojovce svítilo servo+ESP což se vyřešilo novým nastavením úhlu natočení volantu ale problém který neumím vyřešit je že na volantu pracuje jen levá část(ovládání rádia) a pravá část na PP né a né pracovat. Může mi někdo prosím poradit jak to vyřešit. Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podvolantovou jednotku nutné nakodovat aby vše fungovalo!! jinak po výměně podvolantové jednotky nutné udělat základní nastavení snímače natočení volantu, jednotku korektně nakodovat...

základní nastavení snímače natočení volantu jsem udělal tak ještě nakodovat tu jednotku,bohužel nemám možnost se každý den dostat k přístroji kterým se koduje,snad zítra.Děkuji za radu písnu jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...