Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Dobrý den,rád bych se zde zeptal jsem tu nový četl jsem tu už hodně příspěvků o to jak zaměnit autoradio za tuto navigaci apod.,ale přesto pořád nevím zda to s tím MAXIDOT bude fungovat.Někdo píše že mu to jde někdo zase ne a tak bych rád věděl jsem ze Severních Čech zda je tu někdo v okolí a mohl by mi udělat tuto záměnu do škodovky s tím asi nepojedu tam pochybuji že mi tohle udělají a tak bych rád někoho kdo je v tomto prostě už hodně znalý a pomohl by mi a šlo by vše i s maxidot na 100% s navigací columbus.Mám tedy octavii II nefeliftovanou a je tam originální rádio AUDIENCE a tak Vás tedy prosím zda je tu někdo kdo by mi mohl poradit asi nejlépe soukromou zprávou. a nebo na icq 190034683 děkuji moc opravdu by mi to pomohlo.A ještě bych dodal že v autě je již instalovaný soundsystém s tímto radiem audience tak zda to vše půjde předělat.

Editováno: , autor: Huplik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nezaložíme nové téma:

http://www.volkswage...uareg/img/3.jpg

:palec2: :palec2: :palec2:

RNS850...

Doplnuji info

Akcní paket "Komunikace" v hodnote 123 600 Kc - navigacní systém "RNS 850" s barevným 8´´ dotykovým

displejem, 8 reproduktoru, možnost hlasového ovládání. Doporucení trasy hlasové a optické, zobrazení

mapy 2D/3D. Prehrává hudební CD (i pri aktivované navigaci), MP3/MP4 a WMA-formát, pri stojícím voze i

video DVD. Harddisk 60GB k ukládání navigacních tras a 18GB k ukládání hudby. 2 šachty pro karty SD

(pro prehrávání hudby), paket „Area View“ - kamera v predním nárazníku, kamery ve vnejších zpetných

zrcátkách a zpetná kamera "Rear Assist" , (monitorují okolí vozu a usnadnují jízdu neprehledným terénem,

nabízí i pohled z ptací perspektivy), parkovací systém "Parkpilot" (zvuková a optická signalizace vzdálenosti

smerem dopredu i dozadu), príprava pro telefon "Premium" pro V6TDI pouze v kombinaci s paketem

"Svetla a výhled", obsah paketu nelze menit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, jsem zde na fóru nový. Mám SII 8/2009 s Columbusem vč. TV tuneru. TV obraz 16:9 vypadá jakoby zoomovaný, spodní a horní řádky jsou odřezané a je protažený mírně na výšku. Stejné při příjmu ze stanic vysílajících klasicky 4:3 i ze stanic 16:9. S DVD při širokoúhlém zobrazení 16:9 je obraz OK. Už o tom psal i harmi, ale žádná odpověď. Kdo poradí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, jsem zde na fóru nový. Mám SII 8/2009 s Columbusem vč. TV tuneru. TV obraz 16:9 vypadá jakoby zoomovaný, spodní a horní řádky jsou odřezané a je protažený mírně na výšku. Stejné při příjmu ze stanic vysílajících klasicky 4:3 i ze stanic 16:9. S DVD při širokoúhlém zobrazení 16:9 je obraz OK. Už o tom psal i harmi, ale žádná odpověď. Kdo poradí?

Chce to upgradovat firmware. Novy firmware Tvuj problem vyresi. Mel jsem to taky a po upgrade je možnost ve volbě TV format nastavit 16:9 horizontalni zoom a pak je to uplne v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to upgradovat firmware. Novy firmware Tvuj problem vyresi. Mel jsem to taky a po upgrade je možnost ve volbě TV format nastavit 16:9 horizontalni zoom a pak je to uplne v pohode.

Díky. Neznám ještě současnou verzi fw. Která verze je nejnovější (nejlíp oficiální) a která už odstraňuje tenhle bug?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čo všetko je napojené na tom optickom CAN-e infotainmentu? Zrejme to mám v Audi, ale ešte som nepátral, čo všetko tam je a pri diagnostike som to nejako nepostrehol, že by to tam bolo uvedené.

Inak si myslím, že časom sa objaví aj prevodník optika/metalika.

Ale tá nová navi sa mi fakt páči!

Ohľadom toho nového FW u Columbusu, fakt je pomer strán u TV vyriešený lepšie, ale stále mi tam chýba automatické prepínanie formátu obrazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem dlouho nečetl o nových mapách,

jak je na tom aktuální dodávaná verze 6.1, kdy asi vyšla a hlavně: jak jsou staré podklady?

Měl jsem tam origo V3, pak jsem myslím zkusil V5 a chybí mi tam spousta nových obchvatů, křižovatek, ...

Editováno: , autor: milos_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahojte- moze sa na 3T (oct II mr2006 mf volant maxidot)spravit flash z 0764 na 2664? alebo je treba upgrade na nejaku starsiu verziu a az potom na 2664? ked sa preflashuje radio treba spravit reset?(stlacenim 3 tlacidiel)davnejsie sa tu spominalo ze po preflashovani bude vybyjat baterku koli starej gateway co boli v tych autach a ze ju treba menit na novsiu napr 1k0907530 AA ->tento problem vznika vzdy po preflashovani v oct II pre face?alebo nemam kupovat gateway a pockat ci po upgrade bude vybijat?

tieto info som bohuzial nevedel najst po precitani 119 stranok takze ziaden spam ;) nieco mam odtialto http://www.my-gti.com/1101 a odtialto http://www.my-gti.com/1198/volkswagen-rns-510-firmware-upgrade-to-version-2660-2662-2664-2666-2668

martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...