Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

ahojte vie niekto poradit kodovanie jednotky 1k0907530D . mam stiahnutych 250 labels a ani jeden nema take oznacenie. alebo mi staci skopirovat kod zo starej jednotky? auto je OCT II pred face >columbus (3T),hf (B) ,maxidot,ak ma niekto ulozene kodovanie pomohlo by mi to , getaway menim len koli vybijaniu baterky, nieco som nasiel tu >http://www.my-gti.com/2296p odla tohto by som mal pred vymenou najst vo vcds instalation list a skopirovat a podla toho zaskrkat novu?

martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po vymene getaway (AD 10byt) a preflashovani (2664 upravena -sktable pqtable)mi nejde vyjst pri navigovani z maxiku ako predtym a nefunguje nadalej prava strana tlacidiel na mf. zacinam byt zufali a uz ma aj pomali prechadza radost z tohto upgrade na ktory som sa dokonca tesil ked som uz pri nete stravil iba citanim vsetkeho mozneho asi 5hod.

Adresa 19: CAN Gateway

Objednací číslo řídící jednoky: 1K0 907 530 AD

Systém a/nebo verze: J533 Gateway H16 0233

Kódování: E9017F5F40060200F100

Číslo dílny: WSC 00000

2 závad nalezeno.

01044 - ridici jednotka chybne kodovana

000 - -

info o závadě:

Stav závad: 01100000

Priorita závad: 1

Frekvence závad: 1

Počítadlo resetů: 0

Kilometry: 169431 km

Indikace času: 0

01325 - ridici jednotka pro kontrolu tlaku vzduchu v pneumatikach

004 - zadny signal / komunikace

info o závadě:

Stav závad: 01100100

Priorita závad: 2

Frekvence závad: 1

Počítadlo resetů: 0

Kilometry: 169431 km

Indikace času: 0

..........................................................................

sucasne kodovanie getaway> E9017F5F40060200F100

mam skusit preflashovat na MFSW+Testmode_SWL_CD_4.814.901 ?

ak niekto vie tak prosim poradte kodovanie getaway a codovanie columbusa

martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

správné labely pro 10 bytovou gateway jsou: 19-1K0-907-530-10byte.xpl

stačí mít installation list ze staré gateway a zaškrtat na nové a poslední 2 bajty 1302 pro litback nebo 2302 pro combi

těch upravených firmwarů je dnes už hodně. podle názvu se nedá poznat co je změněno

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne vyriesene : preflashovane na 2684 pre predface , MF volant aj maxik funguje :))) dakujem vsetkym co poradili

uz len taka drobnost po prvom kodovani mi svietilo na displayi pri cd sd take male logo bluetooth po prekodovani tam uz nie je,hf sadu (B) mam nakodovanu.gombik na columbovy PHONE mi stale funguje iba ako mute , je to spravne , na maxiku mi hf funguje koorektne.nemal by mi columbus zobrazovat nejake udaje o tel, V kamaratovom SII ukazuje aj zoznam aj sa da volat priamo z navi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne vyriesene : preflashovane na 2684 pre predface , MF volant aj maxik funguje smile.gif)) dakujem vsetkym co poradili

uz len taka drobnost po prvom kodovani mi svietilo na displayi pri cd sd take male logo bluetooth po prekodovani tam uz nie je,hf sadu (cool.gif mam nakodovanu.gombik na columbovy PHONE mi stale funguje iba ako mute , je to spravne , na maxiku mi hf funguje koorektne.nemal by mi columbus zobrazovat nejake udaje o tel, V kamaratovom SII ukazuje aj zoznam aj sa da volat priamo z navi.

jakou máš jednotku BT? potřebuješ 1z0035729B.. s žádnou jinou ti to nepojede..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mmáte někdo zkušenost s novějším firmware 2xxx, který by bežel i s "BMW 2010-2" ?

http://vwnavi.com/showthread.php/13672-Unofficial-272x-software-and-SWL-recovery-CD

Added - 2660/1200 CD. 266x software with Gateway code (VUCI) from 120x software - recommended for A and B revision units to solve power drain with old (pre-K) CAN gateways. Video in motion and BMW maps are working too.

Known issues, like with 2720/1200 mix:

- no clock on display in standby

- low version RVC from Golf (without separate control module) not working

- doesn't resume VBR MP3

- doesn't fix Regensburg syndrome for all units.

...mozna pujde i 2760/1200 for A/B/C , ale nemam zatim odzkouseno. Pokud mate nekdo zkusenosti, podelte se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, kdo je z okolí Mělníka a nahrál by mi do Columbuse upravený soft pro starou OII.

Mam vyměněnou Gateway na AE a nakodovanou ,,,,, potřeboval bych rozchodit MF volant,(nejde mi protože nemám ten soft)

Taky se přiznám, že jsem si nahrál nové mapy a aktualizoval SW z 9XX na 2664(myslel jsem že ten bude umět MF volant a akorát jsem si zrušil odblok obrazu co jsem tam měl......a nic jsem nevyřešil).

Potřebuji pomoooc

Díky T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzete mi nekdo rict jake jsou ted uz typy rns ? pry je nejaka nova rns 510 ktera nema zarivkove podsvetleni ale z led diod tudiz lepsi obraz ? jeden kamarad rikal ze je jeste nejaka verze ktera snad ma vetsi disk atd .

vite nekdo co jsou teda za verze ? mam v octavii rns 510 mam hlasove ovladani atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem poprosit o radu,jake jsou rozdily mezi navigacemi Columbus od Škody?Třeba jaký je rozdíl mezi columbusem,který má napsáno nad mechanikou "columbus" a tou navigací,která ten nápis nemá?Kterou z nich zakoupit,příp.je to jedno?

A ještě dotaz,pojede na octavii MR2006 columbus s multifunkčním volantem?

Děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...