Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Pokojne to môže byť také veľké. Ale či máš staré mapy, alebo už nové zistíš až keď to vypáliš a dáš do navi a prehliadneš si mapu.

Navrhujem, nájdime nejaké úseky, ktoré v mape v 6.2 chýbajú a v mape v7 už sú a tak bude hneď každý vedieť, či je to fakt v7, alebo len fake. Akurát ja mám už len v7, tak neviem posúdiť, či tam ten úsek predtým bol. Napríklad by ma zaujímalo, pri akých obciach začínajú a končia jednotlivé diely našej slovenskej diaľnice D1, najmä úseky nachádzajúce sa medzi Považskou Bystricou a Prešovom. Ak mi niekto napíše, pri akej obci to končí a začína, tak to môžem overiť vo V7 a uvidíme, aký je tam rozdiel. Prípadne napíšte, čo tam nie je a malo by byť a ja sa pozriem, ako je to v mojej v7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

měl bych dotaz ohledně dodatečné montáže columbusu do octavie po fl ve výbavové verzi prima. Chtěl jsem bolero, ale to nemá dvd mechaniku...

Co všechno bude k samotné montáži columbusu potřeba (kabely apod.)? Je to montáž nějak extra náročná?

Díky J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

měl bych dotaz ohledně dodatečné montáže columbusu do octavie po fl ve výbavové verzi prima. Chtěl jsem bolero, ale to nemá dvd mechaniku...

Co všechno bude k samotné montáži columbusu potřeba (kabely apod.)? Je to montáž nějak extra náročná?

Díky J.

rámeček, gps anténa, nakodovat gateway a navigaci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych poprosit o radu. Zkousel jsem zde na foru jak tlacitko "hledat" tak projet toto vlakno, ale 125 stranek jsem nedal :-D

Vymenili jsme radio dodane spolu s autem za Columbuse a po stranach vznikli nehezke mezery. Chtel jsem se zeptat zda existuji jen nejake jakesi zaslepky, nebo se musi vymenit celej ramecek stredoveho panelu a popr. ze ano, tak jestli nemate nejakej tip na dobrej eshop kde by se dal ramecek, nebo zaslepky sehnat ve stribrne barve... jedna se o Octavia 2 facelift (2009) Dekuji moc :palec2:

post-51548-082437200 1290413777_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...