Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Prosím odborníky o radu: V Columbusu mám FW 3810, mapu V7.1 EE (7420) a chystám se do Chorvatska. Když si zadám v navigaci cílové místo, městečko kousek pod Splitem, navigace chvíli vypočítává trasu a nakonec skončí, že na tento cíl nelze navigovat, samozřejmě, že cílové místo navi najde, nakonec když dám Split skončí to stejnou hláškou. To samé mapa V 7.2 EE (7477). Pokud použiju starou mapu V7, naviguje bez problému, ale samozřejmě bez POI bodů. Ví někdo co s tím? Za každou radu budu vděčný. Ne, že bych tam bez navigace netrefil, ale mám rád, když věci fungují jak mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji poradit, mám Columbuse a když odcházím z auta, tak Columbus tiše vrčí (asi jako kdyby načítalo CD) a když se třeba za hodinu vrátím, tak to stále dělá. Nemůže mi to třeba vybít baterku? Dík

Mam pocit, ze nekteri si z nas tady delaji legraci - o tomto zde bylo napsano jiz tolik, ze to ani papir neunese. Kdyby jsi nebyl liny, a pouzil vyhledavani, jiste by jsi zjistil, ze je to v poradku a ze se jedna o vetrak na motherboardu Columbuse. Zvlaste v soucasnem pocasi jeste i po vypnuti zapalovani dovetrava. Pokud mas C. original z fabriky, jiste Ti baterku nevybije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potrebné mať nejaký konkrétny soft na výrobu úvodných log? Ak si chcem po čase zmeniť logo je potrebné znovú vypáliť CD? Nedalo by sa dať viac log na 1 CD a potom to len meniť? Príde mi to škoda CD za 1 logo. Díkes

Dej to na RW a můžeš přepalovat jak chceš :-)

Editováno: , autor: karel21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute , mam taky problem mam Columbus v O2 predface a mam nove mapy 7.2 Eeastern Europe. Vlozim do radia z dvd idu uplne bez problemov ale nedari sa mi ich nahrat na hdd , vsetko ide progress bar sledujem ale asi pri 85 percent sa radio vypne a ked ho zapnem progress je zase na 0. Dakujem za rady.

UPDATE: Vyriesene. Bolo treba nechat to radio vypnute a skusit stlacit eject, nic sa nedialo tak som od auta zase odisiel na nejaky cas, vratil som sa skusil som eject a voala dvd vyslo von a navigacia uz isla bez problemov. Inak tie nove mapy 2011 s POI su super je tam vsetko.

Editováno: , autor: Dominik_SK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute , mam taky problem mam Columbus v O2 predface a mam nove mapy 7.2 Eeastern Europe. Vlozim do radia z dvd idu uplne bez problemov ale nedari sa mi ich nahrat na hdd , vsetko ide progress bar sledujem ale asi pri 85 percent sa radio vypne a ked ho zapnem progress je zase na 0. Dakujem za rady.

UPDATE: Vyriesene. Bolo treba nechat to radio vypnute a skusit stlacit eject, nic sa nedialo tak som od auta zase odisiel na nejaky cas, vratil som sa skusil som eject a voala dvd vyslo von a navigacia uz isla bez problemov. Inak tie nove mapy 2011 s POI su super je tam vsetko.

Ahojda, jaky mas FW a revizi Columba? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledna je 7.2 ma aj oznacenie 7551

map 7551 is WEST no EAST

Continental Automotive GmbH

I IC RD G SW NM DB

Content

Volume: CD_7551

Date: 2.5.2011

db: EU(2009Q4)

Area: West Europe

Supplier: Navteq

Version: 505.20.943.10.84

Customer Version: V7.2

Customer: 1627387042

Customer Info: VW

Features: V10

TPD: 2010087006

SVD: EDB_20110407075723_203

TMC: 20101006

Phoneme: yes

DBAL: V5.18 V6.28 V7.20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to udelal a nic... Ovladani na volantu je dead... Vsechno ostatni funguje, ale jen z panelu.

Dal jsem 3810a + ten tvuj update - mam jeste neco nastavit VAGem?

x-x-x-x-x

Kdyby mel nekdo origo verzi 1100 nebo neco takoveho, tak bych byl vdecny. To ovladani mi celkem chybi :(

x-x-x-x-x

mozna jen zminim ze mam A verzi a po JOSIho updatu

Rídící jednotka SW: 3T0 035 680 B

HW: 1Z0 035 680 A

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...