Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Môžeš použiť EAST, to máš jedno. Tie používam aj ja. No okrem SD karty je ešte treba vypáliť CD (kvôli čítaniu je lepšie ako DVD). Program mapstool ti vytvorí okrem zložiek čo dáš na SD vytvorí aj súbor *.img ktorý na to CD vypáliš ako obraz disku.

Slúži to na to že z CD sa nabootuje program ktorý tie mapy skopíruje z SD do columba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Môžeš použiť EAST, to máš jedno. Tie používam aj ja. No okrem SD karty je ešte treba vypáliť CD (kvôli čítaniu je lepšie ako DVD). Program mapstool ti vytvorí okrem zložiek čo dáš na SD vytvorí aj súbor *.img ktorý na to CD vypáliš ako obraz disku.

Slúži to na to že z CD sa nabootuje program ktorý tie mapy skopíruje z SD do columba

 

Super, díky moc! Zkusím a napíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FW 6xxx je na nejnovější Columbuse s SSD diskem, to ty nemáš...když použiješ FW 5238 z toho webu, půjde ti zcela určitě, nic se ti nesmaže, vše zůstane na HDD včetně map přesně jak si nechal..taky jsem aktualizoval mapy na V13 a až pak FW a absolutně bez problému, systém je rychlejší, navigace přesná..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FW 6xxx je na nejnovější Columbuse s SSD diskem, to ty nemáš...když použiješ FW 5238 z toho webu, půjde ti zcela určitě, nic se ti nesmaže, vše zůstane na HDD včetně map přesně jak si nechal..taky jsem aktualizoval mapy na V13 a až pak FW a absolutně bez problému, systém je rychlejší, navigace přesná..

Ahoj, koukám, že se vyznáš...prosím jaký je třeba firmware, aby mi šly mapy V13? V současnosti používám mapy V9 a firmware mám snad dokonce začínající 1xxx, ale to bych ještě ověřil... Jak poznám, jaký nejnovější firmware do daného Columbusu můžu dát?? Děkuji moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, koukám, že se vyznáš...prosím jaký je třeba firmware, aby mi šly mapy V13? V současnosti používám mapy V9 a firmware mám snad dokonce začínající 1xxx, ale to bych ještě ověřil... Jak poznám, jaký nejnovější firmware do daného Columbusu můžu dát?? Děkuji moc za rady.

Ahoj, nevim přesně od kdy ti bude V13 fungovat, mě fungoval na mém původním 2724 než jsem flashoval..pokud máš ale tak starej FW, tak určitě aktualizuj na tu 5238 z toho odkazu co jsem dával vejš..určitě máš jeden z prvních modelů bez SSDčka, takže 5238 je univerzální a bude určitě fungovat i tobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blokované určitě není. Nahrál jsem tam FW 5274 a přestal mi fungovat zvuk a po restartu rádia už nenaběhlo. Takže jsem se čtyři dny trápil jeho oživením a nakonec se povedlo. Takže bych se nerad dostal do stejného stadia. Proto se ptám zda mi tato aktualizace na 5238 něco přinese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...