Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ok... Jak se to pozná, jenom abych byl zase o něco chytřejší? A co obraz za jízdy, půjde stále? Kde to mám stáhnout? Díky

 

Postup instalace firmwaru je jednoduchý? Stačí jen vypálit na cd a vložit do Columbuse? Díky za info škodováci.

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Editováno: , autor: jirka1022
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dal jsem tam ten 5238 jak píšu víš... Stahnul jsem ho z gpsunderground včetně fixu který tam byl na 5238. Ale nějak nemůžu přesvědčit columbus aby začal instalaci a buď to pořád dokola zkouší nebo vyskočí ta okno co mám v příspěvku víš... Nefunguje mi volant a maxidot nejde přepínat když naviguji....diky za pomoc

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přesný postup instalace? Bez klíčku v zapalování zapnu columbus... Pak trojhmat (info+eject+setup)... Chvíli počkám a vložím DVD? Není třeba chyba že jsem si před instalování toho fixu už nahrál nějaké Písničky na HDD?

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Pro jistotu jsem to stáhl znovu a vypaluji jiným programem... BTW: co znamená za hláška co mi vyběhla? Nemám někde něco nastavit?

Editováno: , autor: jirka1022
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš náhodou zapnutý klíček? Pro fix: před hozením fixu (odkaz co ti napsal pjdefort) provedeš trojhmat, počkáš až se objeví červený vrchní a spodní řádek na navi a pak cd vložíš. Fix trvá cca 5minut. Pak vcds a zkontrolovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapalování zapnuté nemám... Když pustím columbus a udělám trojhmat tak se mi teď ani nedaří aby se mi rozsvítila za úvodní obrazovka s těmi červenými pruhy a když po trojhmatu a chvilce čekání vložím DVD... Na displeji je hodně slabě vidět, že se fix loaduje (stejný loadovaci pruh jako pro instalaci firmware ale pak stejně nic... Trojhmat udělám při vypnutém rádiu hned? Nebo zapnu rádio a až naběhne tak pak...

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň všetkým. Mám na Columbuse v info uvedené: 3T0 035 680 B, HW Version- H11. Na gpsunderground je takáto tabuľka:

 

  1. HW Vehicle: 0xC001 - 1Z0 035 680 A (C3/C4A)
  2. HW Vehicle: 0xC201 - 3T0 035 680 (C6/C7)
  3. HW Vehicle: 0xC801 - 3T0 035 680 A (C8/C9)
  4. HW Vehicle: 0xC801 - 3T0 035 680 B/C/D/E/F (C10/C11/C12)
  5. HW Vehicle: 0xCA01 - 3T0 035 680 B/C/D/E/F (C12)
  6. HW Vehicle: 0xCC01 - 3T0 035 680 B/C/D/E/F (C12)
  7. HW Vehicle: 0xCC01 - 3T0 035 680 G/K/L (C12)
  8. HW Vehicle: 0xCE01 - 3T0 035 680 S/Q/R (C14)

Vie niekto poradiť do ktorého riadku to patrí, resp. ako sa to dá zistiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je i obrázek s informací na kterou se ptáš:

http://forum.skodahome.cz/uploads/monthly_05_2016/post-23037-0-06538900-1463415398.jpg

 

Větší problém je, že všechny HW od bodu 5(včetně) jsou softwarově poškozeny a tato úprava od výrobce postupně likviduje paměti na desce...

 

Opakované přehrávání těchto desek bude mít za následek jen hlášku typu tffs creation error nebo app fragment error. Následně můžete desku vyhodit a koupit novou nebo mi ji poslat na opravu.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám menu aktivované, ale vidím tam len riadky ako sú vidieť aj v príspevku vyššie (od GUžO), ale riadok HW Vehicle  tam nie je. Preto som sa pýtal kde sa to dá nájsť. Alebo treba aktivovať ešte niečo iné? Pôvodne mi písalo 3T0035680 bez písmena. Potom som dal FW 4020a a ukázalo mi písmeno B za číslom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...