Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Jenže mě rádio hrálo normálně a poslední měsíc to stojí za houby... Proč řešíš výměnu výhybky? Tobě to taky blbne nebo jenom kvůli těm chybám (ty mě osobně tedy vůbec nevadí, vadí mi, že mi teď nějak divně chytá rádio signál)

Takže tyhle dvě chyby s tím signálem nesouvisí?

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako hraje mi to porad stejne . nektere stanice vklidu a nektere jsou slabsi + bych se rad zbavil tech chyb.. tak jsem to objednal na zkoušku snad to pomuže. nevim jak to bude fungovat ale je tam nejake fantomove napajeni což chapu že je to napajeno pres fakra konektor spolu se signalem.tak se uvidi co na columbus 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je parada . byly tam na vyber s napajenim zvlast a stimto fantomovym tak jsem risknul a objednal toho fantoma protože gps antena je tak take napajena pokud se nemylim.. tak by to snad melo byt v pořadku každopadne až mi prijde prodlužka double fakra  a antena tak dam vedet jak to šlape.  :kol-47:

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...