Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

tak tady si můžete pomlouvat co chcete a jak chcete klidne se i urazejte kdyz to nekomu dela dobre

nikdo za to nedostane ban  :)

zato ted si to rozsvítil založit takové temá :doh . v předchozích tématech se nikdo neurážel ,stejně s i myslím že rozumnej lidem došlo o čem téma názory bylo.

tohloe neni reakce pouze na tema nazory !!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si plivnu, vim, ze tady je fakt super banda, ale neskutecne mne SERE, kdyz nekdo vleze do O II sekce a zacne resit Htp motor.

Ty vole, dyt ono se to ani snad do nove Octavky nedava a nedokazu si predstavit jak byt ta 1.2 rozhybala to monstrum!

Tak ted jen cekam, jak mne nekdo da virtualne pres hubu :-))))

H.

Hany zase neblbni. však víš, jak to u "nás" chodí. kdokoliv napíše cokoliv a když to cokoliv je něco, co se někomu nelíbí, obvykle to skončí tak, že Luke288 je kretén, megazmrd a zasloužil by přes držku(sorry za ty sprostý slova, ale kdyz se může, tak se může)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hany zase neblbni. však víš, jak to u "nás" chodí. kdokoliv napíše cokoliv a když to cokoliv je něco, co se někomu nelíbí, obvykle to skončí tak, že Luke288 je kretén, megazmrd a zasloužil by přes držku(sorry za ty sprostý slova, ale kdyz se může, tak se může)...

Luku, ale mne to proste vadi, nemam ve zvyku na neco nadavat, ale kdyz tohle tema nekdo otevre, tak jsem to napsal B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hany zase neblbni. však víš, jak to u "nás" chodí. kdokoliv napíše cokoliv a když to cokoliv je něco, co se někomu nelíbí, obvykle to skončí tak, že Luke288 je kretén, megazmrd a zasloužil by přes držku(sorry za ty sprostý slova, ale kdyz se může, tak se může)...

Luku, ale mne to proste vadi, nemam ve zvyku na neco nadavat, ale kdyz tohle tema nekdo otevre, tak jsem to napsal B)

mě to vadí taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, tohle téma vzniklo po dlohém přemýšlení a odhodlání ho založit, původně to vypadalo, že nebude potřeba, ale po té co se téma HTP a podobné věci opět několikrát objevily v admin sekci i jinde, obzvlášť pečlivě založené zdejším členem, bylo rozhodnuto, téma je založeno a pokud má někdo své dny a potřeby se zviditelnit, urážet, hanět apod. - může klidně a beze všeho sem na toto místo, tady se nebude nic mazat ani upravovat.

Tato tabule nechť slouží jako zrcadlo odrážející kulturnost přispěvovatelů, ostatní ať si počtou a udělají si obrázek sami, a pokud to někomu vadí, prosím, toto jediné téma může ignorovat.

Ostatní, kteří hledají opravdu solidní info budou ušetřeni podobných výlevů v tématech kam nepatří.

Jeden z mnoha - citace, autor Culda:

spíš bych řekl že tohle žádnej vývoj nepotřebovalo ,prostě někdo dostal nápad při sekání trávy ,že by se dala udělat silnější sekačka ,no a jak to dával mechanik dohromady tak najednou to bylo HTP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden z mnoha - citace, autor Culda:

spíš bych řekl že tohle žádnej vývoj nepotřebovalo ,prostě někdo dostal nápad při sekání trávy ,že by se dala udělat silnější sekačka ,no a jak to dával mechanik dohromady tak najednou to bylo HTP

Me to pride docela ftipny !!! A myslim, ze nikdo kdo ma HTP si to snad nemuze brat k srdci a myslet ze to CUDLA mysli vazne ne ?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, tohle téma vzniklo po dlohém přemýšlení a odhodlání ho založit, původně to vypadalo, že nebude potřeba, ale po té co se téma HTP a podobné věci opět několikrát objevily v admin sekci i jinde, obzvlášť pečlivě založené zdejším členem, bylo rozhodnuto, téma je založeno a pokud má někdo své dny a potřeby se zviditelnit, urážet, hanět apod. - může klidně a beze všeho sem na toto místo, tady se nebude nic mazat ani upravovat.

Tato tabule nechť slouží jako zrcadlo odrážející kulturnost přispěvovatelů, ostatní ať si počtou a udělají si obrázek sami, a pokud to někomu vadí, prosím, toto jediné téma může ignorovat.

Ostatní, kteří hledají opravdu solidní info budou ušetřeni podobných výlevů v tématech kam nepatří.

Jeden z mnoha - citace, autor Culda:

spíš bych řekl že tohle žádnej vývoj nepotřebovalo ,prostě někdo dostal nápad při sekání trávy ,že by se dala udělat silnější sekačka ,no a jak to dával mechanik dohromady tak najednou to bylo HTP

jediné co jsi tím dokázal je že jsem žádného majitele HTP neurazil a nebyl jsem sprostej lol ,takže díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden z mnoha - citace, autor Culda:

spíš bych řekl že tohle žádnej vývoj nepotřebovalo ,prostě někdo dostal nápad při sekání trávy ,že by se dala udělat silnější sekačka ,no a jak to dával mechanik dohromady tak najednou to bylo HTP

Me to pride docela ftipny !!! A myslim, ze nikdo kdo ma HTP si to snad nemuze brat k srdci a myslet ze to CUDLA mysli vazne ne ?? ;)

on je totiž někdo natvrdlej a nerozumí srandě , :p

ještě necitoval moje slova o tom orání na poli :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden z mnoha - citace, autor Culda:

spíš bych řekl že tohle žádnej vývoj nepotřebovalo ,prostě někdo dostal nápad při sekání trávy ,že by se dala udělat silnější sekačka ,no a jak to dával mechanik dohromady tak najednou to bylo HTP

Me to pride docela ftipny !!! A myslim, ze nikdo kdo ma HTP si to snad nemuze brat k srdci a myslet ze to CUDLA mysli vazne ne ?? ;)

Srandu beru, ale nemusí být kvůli tomu třikrát založené téma, to už je o něčem jiném, než o srandě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...